اخبار, نوشته ها

استارفیلد در گیم پس از روز اول عرضه قابل اجرا خواهد بود

استارفیلد گیم پس

استارفیلد در گیم پس از روز اول عرضه قابل اجرا خواهد بود

بازی استارفیلد را میتوان یکی از مهم ترین عنوان های سال جاری خواند. شرکت بتسدا، برای عرضه این بازی، ساخت Elder Scrolls VI را نیز به تعویق انداخته است، بازی که میلیون ها طرفدار دارد و هزاران بار درخواست ساخت آن داده شده است. عرضه استارفیلد به این معناست که بتسدا بر روی بازی بسیار حساب باز کرده و به عنوان اولین IP جدید طی 25 سال گذشته، به موفقیت آن تکیه کرده است.

با اینکه خبری از عرضه استارفیلد برای PS5 نیست، اما بتسدا در مارکتینگ این بازی برای پلتفرم های ایکس باکس و پی سی کم و کاست نگذاشته است. با توجه به اینکه مایکروسافت به تازگی موفق به اکتساب بتسدا شده است، این موضوع یک خبر خوش برای طرفداران ایکس باکس و کامپیوتر است: منتظر عرضه استارفیلد در گیم پس باشید. خرید استارفیلد با قیمت ارزان از این روش میسر شده است.

استارفیلد گیم پس

مزایای و معایب خرید استارفیلد در گیم پس چیست؟

گیم پس یک سرویس حق اشتراکی عرضه شده توسط مایکروسافت است. این سرویس دارای چند پلن مختلف از جمله گیم پس ایکس باکس و آلتیمیت می شود. استفاده اصلی این سرویس، امکان اجرای بازی ها به صورت آنلاین (بر روی کنسول) و دسترسی به مجموعه وسیعی از بازی ها به صورت حق اشتراکی است. یعنی شما تا زمانی به این بازی ها دسترسی خواهید داشت که عضو این سرویس باشید.

با عرضه استارفیلد در گیم پس، شما میتوانید با پرداخت هزینه حق اشتراک، به این بازی دسترسی داشته باشید و به طور همزمان تمامی بازی های موجود بر روی گیم پس را نیز اجرا کنید. اما زمانی که حق اشتراک شما تمام شد، استارفیلد از دسترس شما خارج می شود. حال تصمیم با شماست که آیا میخواهید برای خرید بازی استارفیلد به صورت فول پرایس، اقدام کنید و فقط این بازی را برای همیشه در دسترس داشته باشید، و یا برای خرید گیم پس اقدام کرده و علاوه بر استارفیلد، بازی های دیگر این سرویس را که در این صفحه لیست شده اند اجرا کنید.

طرفدارن کامپیوتر نیز میتوانند از گیم پس بهره ببرند. علاوه بر خرید بازی Starfield برای استیم، اشخاصی که برای خرید گیم پس آلتیمیت اقدام کنند، میتوانند این عنوان را بر روی کامپیوتر نیز اجرا کنند. اگر همزمان صاحب ایکس باکس و کامپیوتر هستید، با خرید یک حق اشتراک آلتیمیت، بر روی هر دو پلتفرم به استارفیلد دسترسی خواهید داشت. البته به تازگی خبری در رابطه با کرک شدن نسخه کامپیوتر استارفیلد منتشر شده است. اما به توجه به وسعت این بازی، بروز رسانی های متعدد و بسته های الحاقی که برای آن عرضه خواهد شد، پیشنهاد می کنیم از دانلود نسخه کرک شده بازی خودداری کرده و با خرید نسخه قانونی از سازنده بازی برای بهبود آن حمایت کنید.

2

خرید استارفیلد ارزان با گیم پس

عنوانی با ارزش چه با خرید مستقیم و چه با گیم پس

طی روز های پیش از عرضه جهانی بازی استارفیلد، نقد و بررسی های این بازی و همچنین امتیازات آن مشخص شد. بسیاری از سایت های خبری گیمینگ مشهور در سرتاسر دنیا، نظرات خود درباره این بازی را اعلام کردند. با یک نگاه ساده کاملا پیدا بود که این بازی میتواند یکی از موفق ترین گیم های سال شود. البته، گلایه و شکایاتی نیز از این بازی شده است که برای یک عنوان با گستردگی بالا قابل قبول است. برای اطلاع بیشتر از امتیازات استارفیلد و نظر منتقدان پیشنهاد میکنیم به مطلب مربوطه در وب سایت ما در این لینک مراجعه نمایید.

در سال 2023، بازی های AAA مثل استارفیلد، قیمت بالایی دارند. این قیمت برای افرادی که در کشور های غربی زندگی می کنند نیز ممکن است مشکل ساز باشد چه برسد به گیمر های ایرانی که باید با قیمت دلار نیز سرو کله بزنند.

با توجه به امتیازات بالا و نقد و بررسی های مثبتی که از این بازی دیده شده، بسیاری میتوانند پرداخت مبلغ کامل بازی را توجیه کنند. اما خرید بازی استارفیلد برای ایکس باکس و یا کامپیوتر، همچنان میتواند برای برخی پرهزینه باشد. با انتشار خبر عرضه استارفیلد در گیم پس، این چالش تا حد چشمگیری کاهش پیدا خواهد کرد. زیرا قیمت گیم پس ایکس باکس و آلتیمیت، بسیار پایین تر از خرید یک بازی جدید خواهد بود. حال با توجه به این توضیحات، تصمیم نهایی برای خرید استارفیلد گیم پس و یا خرید بازی به طور مستقیم با شماست.

اگر در خرید بازی استارفیلد همچنان مردد هستید، پیشنهاد میکنیم توضیحات مربوط به گیم پلی این بازی را در صفحه مخصوص به این عنوان در فروشگاه ما مطالعه نمایید.

خرید Starfield با گیم پس

عدم تفاوت در نسخه های مختلف

بازی استارفیلد هم برای ایکس باکس سری ایکس عرضه خواهد شد و هم برای ایکس باکس سری اس. از نظر سخت افزاری، ایکس باکس سری اس، کمی ضعیف تر از سری ایکس عمل می کند. این موضوع گاهی موجب دلسردی دارندگان سری اس می شود، اما زمانی که صحبت از یک عنوان مثل استارفیلد می شود، با استناد به بررسی های انجام شده، مشاهده خواهید کرد که استارفیلد بر روی سری اس به خوبی اجرا می شود و تفاوت زیادی از نظر گرافیکی بین دو نسخه بازی وجود ندارد.

این عدم تفاوت در نسخه های مختلف بازی نیز حقیقت دارد. برخی ممکن است بر این گمان باشند که عرضه بازی هایی مثل استارفیلد در گیم پس، به این معنی است که این بازی در گیم پس چیزی از نسخه اصل آن کمتر دارد و یا فقط یک نسخه آزمایشی به صورت دمو است. اما چنین نیست. گیم پس مثل پرداخت حق عضویت در یک کتابخانه است، که بدون خرید کتاب میتوانید آنها را قرض بگیرید.

از طرفی اگر در حین خرید گیم پس ایکس باکس در برخی فروشگاه ها، مثل فروشگاه ویپاک پلاس، متوجه قیمت پایین گیم پس شدید، این موضوع به معنی تقلبی و یا هکی بودن گیم پس نیست، بلکه این محصول از ریجن هایی خریداری می شود که قیمت آن نسبت به ریجن های آمریکا و اروپا پایین تر است. در نتیجه چه برای خرید استارفیلد ایکس باکس به صورت مستقیم اقدام کنید و یا چه برای خرید گیم پس آلتیمیت و ایکس باکس، محتوای کامل این بازی را به صورت کاملا قانونی و بدون حذفیات دریافت خواهید کرد. عرضه استارفیلد در گیم پس یک امتیاز بزرگ است که بهتر از آن نهایت بهره را ببریم. اگر به خرید گیم پس نیز علاقه ندارید، می توانید برای خرید بازی استارفیلد ارزان از طریق فروشگاه ما اقدام کنیم.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید