اخبار, نوشته ها

نمرات استارفیلد اعلام شد

امتیازات استارفیلد

نمرات استارفیلد اعلام شد

 

نمرات استارفیلد، با نزدیک شدن تاریخ عرضه بازی مشخص شد. این بازی که از روز گذشته وارد دسترسی زودهنگام شده است، در تاریخ 6 سپتامبر یا 15 شهریور، عرضه خواهد شد. با نزدیک شدن این تاریخ، نسخه نقد و بررسی آن در دسترس سایت های خبری و گیمینگ قرار گرفته است و بنظر میرسد تا به حال بسیاری از آن راضی بوده اند، اما با چیزی که انتظارش را داشتند فاصله زیادی دارد.

این در حالی است که امتیازات متامتریک داده شده توسط طرفداران نیز مشخص شده است. با اینکه بسیاری این عنوان را یکی از پر انتظارترین بازی های سال خوانده اند، اما نمرات استارفیلد، به پای بهترین عنوان های عرضه شده طی سال جاری نمیرسد، ولی در حد قابل قبول و راضی کننده ای است.

امتیازات استارفیلد

امتیازات رسمی و غیر رسمی

 

در زمان انتشار این خبر، نمرات استارفیلد برای کامپیوتر در سیستم رنکینگ متامتریک با 88 امتیاز در رتبه 32 ثبت شده است، که حدود 50 نفر به آن امتیاز داده اند. استارفیلد برای ایکس باکس سری ایکس نیز با امتیاز 87 در رتبه 33 این سایت قرار دارد که توسط همین تعداد بازیکن ثبت شده است.

در کنار این امتیاز ها، شاهد عرضه نقد و بررسی بازی استارفیلد توسط وب سایت های خبری و گیمینگ بزرگ نیز بوده ایم که شامل Forbes، GameRadar و Gameblog می شود.

سایت Forbes با اعطای 95 امتیاز به این بازی اعلام کرد: من واقعا این بازی را دوست دارم، بله بتسدا نتوانسته با همتایان خود رقابت کند، و دلیل آن این است که سعی داشته تمام کارها را در یک زمان انجام دهد. اما اگر یک بازی نقش آفرینی بزرگ از بتسدا در فضا می خواستید که کمبت بهتر داشته باشد و زمان زیادی را صرف لول آپ ، ساخت چیزهای مختلف، گشت و گذار و یافتن راز ها کنید، بله، این همان بازی است. حالا لذت ببرید.

سایت Gameblog.fr با اعلام امتیاز کامل 100 برای این بازی بیان کرد: استارفیلد بیشتر از یک بازی، شبیه یک شعر حماسی است. یک ماجراجویی غنی و دست و دلباز که شما را بی وقفه و زمانی که انتظارش را ندارید شگفت زده می کند. بدون شک (استارفیلد) یکی از جاه طلبانه ترین بازی های بتسدا و یکی از جسورانه ترین بازی های سال های اخیر است. بدون شک استارفیلد در تاریخ بازی های ویدئویی ثبت خواهد شد.

نقد و بررسی و نمرات بازی استارفیلد:

IGN – 7/10

IGN (French) – 9/10

Forbes – 9.5/10

PC Gamer – 7.5/10

Game Informer – 8.5/10

Gamespot – 7/10

GamesRadar – 5/5

Destructoid – 10/10

Gaming Nexus – 9.5/10

Video Gamer – 9/10

TheGamer – 4/5

VGC – 5/5

نظرات درباره استارفیلد

 منتظر نقد و بررسی های استارفیلد از سوی بازیکنان باشید

 

نظرات درباره استارفیلد منتشر شده است، اما همچنان زود است که درباره این بازی قضاوت کنیم. نمرات استارفیلد در سایت متامتریک بر اساس نظرات 50 نفر ثبت شده است که رقم ناچیزی است. نظرات سایت های خبری نیز توسط افراد ماهری نوشته شده است که با وجود تجربه بالا، همچنان نظرات شخصی و سلیقه خود را دارند.

در حالی که بازی Baldur’s Gate 3 و The Legends of Zelda: Tears of the Kingdom با امتیازات فوق العاده بالای 96 بسیار از استارفیلد جلوتر هستند، اما این نمرات ثبت شده فقط نمونه های اولیه هستند و بهتر قبل از قضاوت نهایی تا تاریخ عرضه رسمی بازی صبر کنیم. به این حال به نظر میرسد که بیشتر طرفداران از این بازی راضی خواهند بود و تا مدتهای طولانی یکی از خبرسازی ترین بازی ها خواهد شد.

اگر نقد و بررسی های موجود و امتیازات ثبت شده برایتان کافی است، لازم نیست صبر کنید. برای خرید بازی استارفیلد برای کامپیوتر می توانید از همین حالا اقدام کنید. این بازی برروی پلتفرم استیم عرضه شده و با قیمتی ارزنده در فروشگاه ویپاک پلاس به فروش میرسد.

با توجه به عرضه این بازی برای ایکس باکس سری ایکس و اس، میتوانید برای خرید استارفیلد برای ایکس باکس نیز از طریق فروشگاه ما اقدام کنید. اگر قیمت این بازی بر روی ایکس باکس و یا استیم برایتان قابل توجیه نیست، میتوانید از طریق خرید گیم پس التیمیت نیز به این بازی دسترسی داشته باشید. گیم پس التیمیت، هم بر روی ایکس باکس قابل استفاده است و هم برای پی سی و علاوه بر بازی استارفیلد، دیگر بازی ها و امکانات گیم پس را در اختیارتان خواهد گذاشت.

متاسفانه، امکان خرید استارفیلد برای پلی استیشن 5 در حال حاضر وجود ندارد و خبری از عرضه آن بر روی کنسول سونی نیست.

 

دیدگاهتان را بنویسید