پاسخ سوالات شما اینجاست!

سوالات متداول کاربران

دلیل کم بودن قیمت محصولات به سه دلیل هستش که عبارت هستند از : فعال سازی بر روی ریجن ارزون تر، واسطه نبودن و خرید مستقیم برعکس بسیاری از سایت ها، داشتن سود کمتر نسبت به سایر رقبا و راحتی بیشتر شما مشتریان عزیز

با جرعت تمام میشه که گفت بله تمامه آیتم هایی که تیم ویپاک برای شما فعال میکند قانونی بوده و هیچ گونه مشکلی ندارد

فروشگاه ویپاک پلاس دارای نماد اعتماد و درگاه امن و مطمن هست و همچنین رضایت مشتریان عزیز ما در صفحه اینستاگرام ما موجود هست.

تمام سعی ما این هست که سفارش شما در کمترین زمان ممکن انجام شود و زمان تکمیل سفارش 1 الی 24 ساعت کاری هست.

در صورتیکه سفارش شما بعد از 24 ساعت تکمیل نشده است به پشتیبانی پیام دهید. علت این مشکل بخاطر صحیح نبودن ایمیل یا پسورد اکانت شما یا فعال بودن تایید دو مرحله ای هست.

اگر اطلاعات اکانت خود را اشتباه وارد کردید باید بلافاصله با پشتیبانی جهت اصلاح سفارشتان در ارتباط باشید و اطلاعات درست را به آن ها بدهید تا سفارشتان را اصلاح و در لیست انجام سفارشات قرار دهند.

 

  1. مهم ترین دلیل اتفاق افتادن این مشکل، این است که در آخرین مرحله پرداخت، روی دکمه ی “تکمیل فرایند خرید” کلیک نمی کنید. در این صورت شما باید از طریق چت آنلاین ما، شماره کارتی که با آن خرید را انجام داده اید را ارسال کنید تا تیم ما وضعیت پرداخت شما را بررسی کنند و به شما اطلاع دهند و مشکل را حل کنند.

  2.  

زمانی که شما سفارشی ثبت کرده اید و سفارش مستلزم این است که تیم ما وارد اکانت شما شوند، بهتر است که تا زمان تکمیل شدن سفارش وارد اکانت نشوید تا مشکلی هم برای تیم ثبت سفارش ما و هم برای اکانت شما رخ ندهد. اما اگر دوست دارید میتوانید هنگام انجام سفارش وارد اکانت خود شوید و بازی کنید.

ساعت کاری فروشگاه 12 الی 21 , همه روزه به جز روز های تعطیل میباشد. اما اگر حجم سفارشات زیاد باشد حتی خارج از ساعت و روز کاری نیز سفارشات انجام داده میشوند.

پاسخ خود را پیدا نکردید؟

ارسال پرسش جدید

برای ارسال سوال جدید میتوانید از فرم زیر استفاده کنید. همکاران ما در کوتاه ترین زمان پاسخ شما را ارسال خواهند کرد و در صورت تایید پرسش شما در لیست سوالات متداول قرار خواهد گرفت.