اخبار, نوشته ها

باندل بلک سل سیزن سه وارزون، پر زرق و برق ترین تا به امروز است

باندل بلک سل سیزن سه وارزون، پر زرق و برق ترین تا به امروز است

هر سیزن جدید کالاف دیوتی، یک باندل بلک سل وازون نیز به همراه دارد و سیزن سوم Call of Duty Modern Warfare 3 از این قاعده مستثنا نیست. این سیزن که در تاریخ 3 آوریل (15 فروردین) شروع خواهد شد به همراه یک باندل جدید BlackCell عرضه می شود که مجموعه ای از آیتم های کازمتیک و پر زرق و برق را ارائه می دهد. این آیتم ها طوری طراحی شده اند تا اپراتور شما را در بین بقیه بازیکنان به خوبی به نمایش بکشد.

باندل بلک سل سیزن سه وارزون

باندل های بلک سل، به اسکین های انیمیشن شده ای که بازیکنان ارائه می دهند معروف هستند. اپراتور جدید بازی، Stasis نیز به همراه یک اسکین طلایی براق و گلیف های عمودی متحرک طراحی شده است. در کل باید گفت که این اسکین بسیار چشمگیر است و به راحتی میتوان آن را در بین جمعی از اپراتور ها، حتی اپراتورهای بلک سل تشخیص داد.

مانند فصل های قبلی، بازیکنانی که برای خرید بلک سل اقدام کنند، به بخش مخصوص نقشه بتل پس در سیزن سه دسترسی پیدا خواهند کرد. همچنین 2 توکن Tier Skip نیز برای رد کردن بخش های خسته کننده بتل پس به خریداران ارائه می شود.

خرید باندل BlackCell سیزن سه وارزون

بلک سل وارزون پرمحتوا تر از قبل خواهد بود

علاوه بر دسترسی به اپراتور Stasis، با خرید باندل BlackCell وارزون، بازیکنان به طور آنی به نارنجک های Aggressive Action Frag دسترسی پیدا می کنند، که انیمیشن مرگ مخصوص به خود را دارد. همچنین یک حرکت فینیشر به نام Double Barrel Disrespect به این افراد تعلق میگیرد. همچنین اسکین اسلحه بلک سل برای BAS-B و افکت مرگ مخصوص آن، به همراه 1.100 سی پی کالاف، از دیگر جوایزی است که این بازیکنان دریافت می کنند.

باندل های Call of Duty BlackCell معمولا حدود 30 دلار قیمت دارند. انتظار میرود که این قیمت برای سیزن 3 نیز بدون تغییر باشد. بتل پس استاندارد سیزن سه، دارای 110 آیتم در سکتور های مختلف است که برای همه بازیکنان در دسترس است. بازیکنانی که بتل پس استاندارد را خریداری می کنند و بعد ها به بلک سل آپگرید می کنند، 1100 CP وارزون دریافت می کنند. این فقط بخشی از جوایز متعدد و خاص سیزن سه است. برای مشاهده لیست کامل جوایز و رویداد های فصل سوم، حتما به صفحه رسمی معرفی فصل سه، مراجعه کنید.

فصل سوم وارزون 2

سیزن سه، اولین سیزنی است که برای بازی تازه عرضه شده Call of Duty Warzone Mobile نیز عرضه خواهد شد. این بازی از تاریخ 21 مارس در دسترس است. افرادی که یک باندل را بر روی یک پلتفرم وارزون خریداری کنند به پلتفرم های دیگر نیز منتقل خواهد شد. این موضوع شامل وارزون موبایل نیز می شود، به استثنای CP های خریداری شده که بین پلتفرم ها قابل انتقال نیستند.

محصولات بازی وارزون 2 و وارزون موبایل مانند CP، بتل پس، باندل های مختلف و همچنین باندل بلک سل وارزون، در فروشگاه ما ارائه شده اند. باندل بلک سل سیزن سوم نیز به زودی در این صفحه قرار خواهدگرفت.

دیدگاهتان را بنویسید