اخبار, نوشته ها

سیزن سه کالاف دیوتی وارزون شاهد بازگشت نقشه Rebirth Island خواهد بود

سیزن سه کالاف دیوتی وارزون

سیزن سه کالاف دیوتی وارزون در راه است و این بار شاهد بازگشت یک نقشه محبوب به بازی خواهیم بود: Rebirth Island. بازگشت این نقشه به همراه محتوای جدید وارزون سیزن سه، در یک تریلر اکشن تایید شد. این نقشه و بروز رسانی در تاریخ 3 آوریل سال جاری مصادف با 15 فروردین به وارزون اضافه خواهد شد.

Call of Duty: Warzone یک بازی بتل رویال رایگان است که به عنوان ادامه بازی وارزون اصلی (عرضه شده در سال 2020) عرضه شد و در بین گیمر ها به عنوان وارزون 2 شناخته می شود. این بازی توسط استودیو های Infinity Ward و Raven Software توسعه داده شده است. این بازی تجربه نبرد های بزرگ و سخت را در Game Mode های مختلف به بازیکنان ارائه می دهد، که شامل حالت های بتل رویال، پلاندر و حالت های نوآورانه ای مثل Circle Collapse و DMZ Extraction می شود.

بازیکنان میتوانند مجموعه ای از سلاح ها و ابزار های مختلف را تحت عنوان Loadout برای خود تنظیم کنند و از آن ها در نبرد با دیگر بازیکنان استفاده کنند. زمانی که بازی شروع می شود، بازیکنان با چتر در نقشه بازی رها می شوند و زمانی که به زمین میرسند باید به دنبال سلاح و مهمات بیشتر باشند. بازیکنان باید در عین حال به شکل استراتژیکی نقشه بازی را طی کنند. نقشه بازی به صورت دینامیکی در حال کوچک شدن است و بازیکنان را مجبور میکند تا همه به سمت یک نقطه حرکت کنند. بازیکنی که عملکرد بهتری داشته باشد و از بقیه بیشتر زنده بماند برنده نبرد است.

سیزن سه کالاف دیوتی وارزون شاهد بازگشت نقشه Rebirth Island خواهد بود

بازگشت یک نقشه محبوب

بروزرسانی جدید وارزون، که طی یک تریلر کوتاه عرضه شده معرفی شد، محتوای Season 3 بازی را به نمایش می کشد. در کنار تمامی محتویات، بتل پس، سلاح های جدید، اسکین ها و اپراتور ها، بازگشت نقشه Rebirth Island در این تریلر خودنمایی می کند. این نقشه شامل بخش های مختلف مثل Headquarters، Factory، Stronghold و Living Quarters می شود. نقشه Rebirth Island وارزون، از تاریخ 3 آوریل (15 فروردین) در دسترس خواهد بود. سیزن سه کالاف دیوتی وارزون به زودی به طور کامل معرفی خواهد شد. پس از عرضه این فصل، می توانید برای خرید بتل پس بازی، باندل های وارزون و CP وارزون از طریق فروشگاه ما اقدام کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید