اخبار, نوشته ها

فروش 2.2 میلیون دلاری کالاف دیوتی وارزون موبایل طی هفته اول

فروش موفق کالاف دیوتی وارزون موبایل طی هفته اول

انتظارات و برنامه های اکتیویژن برای بازی کالاف دیوتی وارزون موبایل به نتیجه رسید. بر اساس گزارشات، بازی بتل رویال محبوب این استودیو در چند روز اول عرضه خود 1.5 میلیون دلار برای این شرکت درآمد داشته است. بازی Call of Duty: Warzone Mobile دومین بازی موبایل کالاف دیوتی است که به عنوان Call of Duty: Mobile فروش بسیار خوبی برای سازندگان به ارمغان آورده است.

کالاف دیوتی وارزون موبایل، نسخه الهام گرفته از بازی اصلی وارزون است. این عنوان بتل رویال، آنلاین و شوتر اول شخص که بر روی کامپیوتر و کنسول بی رقیب است، از تاریخ 21 مارس، بازار بازی های موبایل را نیز احاطه کرد. وارزون موبایل هفته گذشته به طور رسمی برای سراسر دنیا عرضه شد.

فروش 2.2 میلیون دلاری کالاف دیوتی وارزون موبایل طی هفته اول

فروش وارزون موبایل ادامه دارد

به گزارش AppMagic، کالاف دیوتی وارزون موبایل در 4 روز اول عرضه خود از تاریخ 21 مارس، 1.4 میلیون دلار فروش داشته است. با در نظر گرفتن عرضه زودهنگام بازی در برخی کشور ها در تاریخ 20 مارس، مجموع فروش بازی در هفته اول از 1.6 میلیون دلار نیز گذشت. همچنین اگر فروش بازی از نسخه های قبل از عرضه را نیز در نظر داشته باشیم، می توان نتیجه گرفت که وارزون موبایل تا به امروز 2.2 میلیون دلار فروش داشته است.

وارزون موبایل در حال حاضر برای سیستم عامل اندروید و iOS شرکت اپل برای دانلود در دسترس است. برای اطلاع از سیستم مورد نیاز این بازی به اخبار مربوطه منتشر شده در سایت ما مراجعه نمایید. محصولات این بازی و بازی کالاف دیوتی وارزون، در فروشگاه ویپاک پلاس عرضه شده اند. شما می توانید برای خرید انواع باندل ها، بتل پس، سی پی و اسکین های بازی از طریق پیچ مخصوص این بازی اقدام کنید.

برای دانلود بازی وارزون موبایل برای پلتفرم های اشاره شده، می توانید به لینک های اصلی دانلود این بازی مراجعه کنید.

دانلود نسخه اندروید: لینک رسمی

دانلود نسخه iOS: لینک رسمی

دیدگاهتان را بنویسید