مقالات, نوشته ها

کمیاب ترین اسکین های رینبو سیکس کدامند؟

کمیاب ترین اسکین های رینبوسیکس کدامند؟

 

اسکین ها در بازی رینبو سیکس سیج بسیار مهم هستند. بازیکنان این اسکین ها را خریداری می کنند تا استایل خود را در میدان نبرد به رخ بکشند. این اسکین ها گاهی تمیز و زیبا هستند و گاهی نیز نشانه پرستیژ.

در این مطلب نگاهی خواهیم داشت به برخی از کمیاب ترین اسکین های رینبو سیکس. دلیل کمیاب بودن این اسکین ها میتواند متفاوت باشد. برخی اسکین ها دیگر قابل آنلاک کردن و یا بدست آوردن نیستند و برخی نیز از فروشگاه بازی حذف شده اند و امکان خرید مجدد آن ها وجود ندارد. البته با روش های مثل فول ایتم رینبو سیکس میتوانید برخی از ایتم های زیرا را داشته باشید.

 

Glacier

 

اسکین های گلسیر، به جرات میتوان گفت یکی خاص ترین و کمیاب ترین اسکین های رینبو سیکس هستند. این اسکین ها طی سیزن اول بازی عرضه شدند و کمتر از یک روز در فروشگاه بازی باقی مانند. مدتی بعد یوبی سافت تعدادی اسکین با طرحی مشابه اسکین های Glacier اصلی عرضه کرد. با اینکه این اسکین های جدید از لحاظ رنگ بندی شباهت بسیاری به اسکین های اصلی داشتند، اما باز هم حس اسکین های اصلی را القا نکردند.

اگر علاقه مند هستید اسکین های گلسیر را در بازی ببینید، بهترین شانس شما مسابقات پرو لیگ آفلاین یا رویداد های بزرگ رینبو سیکس است.

اسکین Glacier رینبو سیکس

Chupinazo

 

اسکین های فصلی که طی سیزن های Operation Velvet Shell و Operation Blood Orchid عرضه شدند، از نظر طرفداران این بازی از بهترین و زیباترین اسکین های رینبو سیکس محسوب می شوند. البته ،اسکین های Operation Blood Orchid طی سال جاری، مجدد برای مدت کوتاهی در فروشگاه بازی موجود شدند.

اسکین Chupinazo یکی از بهترین، در بین این اسکین ها است. بسیاری از گیمر ها به دنبال آن هستند، چرا که در سال 2017 عرضه شده است و فقط بازیکنان قدیمی رینبو آن را در اختیار دارند.

اسکین Chupinazo رینبو سیکس

Mousesports,SK Gaming  و Immortals

 

امروزه اسکین های R6 Share شامل 40 باندل اسکین اسلحه می شوند. در گذشته این باندل ها شامل 10 تیم می شدند. برخی اسکین ها همچنان در بازی هستند اما برخی حذف شده اند مثل اسکین های SK Gaming، Immortals و Mousesports.

این تیم ها، طی سالهای گذشته دچار تغییرات زیادی در لیست اعضا شده اند، به طور مثال اعضای تیم SK Gaming به تیم DarkZero پیوسته اند. با توجه به تغییرات در لیست اعضا برخی اسکین های اصلی این تیم ها دیگر در دسترس نیستند.

اسکین Mousesports,SK Gaming  و Immortals رینبو سیکس

باندل های اسکین Team Empire

 

در لیست برخی از کمیاب ترین اسکین های رینبو سیکس باید از اسکین های Team Empire نیز یاد کنیم. Team Empire مسابقه نهایی پرولیگ سیزن 8 را برنده شد و در مسابقات فراخوانی 2019 و همچنین مسابقات نهایی 2022 میز حضور پیدا کرد. با توجه به درگیری های بین روسیه و اوکراین، یوبی سافت تصمیم گرفت اسکین های این تیم را از بازی حذف کند.

باندل های اسکین Team Empire رینبو سیکس

اسکین کمیاب GRIS

 

اسکین GRIS ابتدا در سال 2019 عرضه شدند و فقط به مدت سه روز قابل دریافت بودند. این اسکین یونیورسال نیست و فقط میتوان بر روی سلاح اسکورپیون Ela از آن استفاده کرد. Ela یک اپراتور بسیار قوی است که طی Operation Blood Orchid عرضه شد. متاسفانه سلاح های Ela به شدت Nerf شده اند مثل Recoil Nerf،  Magazine Nerf و غیره. او حتی Impact Grenade خود را نیز از دست داد.

کنترل سلاح اسکورپیون بسیار سخت است، از طرفی Ela به یک شات گان FO-12 دسترسی دارد، که یکی از قوی ترین شات گان های بازی است. به همین دلیل شانس دیدن اسکین GRIS در بازی بسیار کم است.

اسکین کمیاب GRIS رینبو

اسکین Pina Colada

 

اسکین Pina Colada فقط در باندل Alpha یافت می شود و فقط برای سلاح R4-C اپراتور Ash قابل استفاده است. این اسکین نیز بدون شک یکی از کمیاب ترین اسکین های رینبو سیکس است، چرا که بدست آوردن آن از پک آلفا دشوار است. همچنین به دلیل Recoil بالا سلاح، بازیکنان ترجیح میدهند از G36C  استفاده کنند.

اسکین Pina Colada رینبو

اسکین Diamond

 

اسکین Diamond در حال حاضر در فروشگاه بازی موجود هستند. اما چرا در لیست خاص ترین اسکین های رینبو سیکس قرار گرفته اند؟ زیرا قیمت این اسکین 100.000 رینون است. زیبایی این اسکین را نمیتوان دستکم گرفت، اما آیا واقعا آنقدر ارزش دارد؟

شاید برای بازیکنان قدیمی و حرفه ای رینبو که تمامی وقت خود را صرف این بازی می کنند و یا سالهاست که تمام آیتم های مورد علاقه خود را خریداری کرده اند، خرید چنین اسکینی دشوار نباشد.

این اسکین یونیورسال بوده و رینون تنها راه بدست آوردن آن است. پس اگر قصد دارید آن را بخرید میتوانید با خرید بوستر رینون پروسه خرید را کمی کوتاه تر کنید. برای تهیه بوستر ابتدا باید برای خرید کردیت رینبو اقدام کنید.

اسکین Diamond رینبو سیکس

خرید اسکین ها و باندل های رینبو سیکس

 

در این مطلب لیست برخی از کمیاب ترین اسکین های رینبو سیکس را مشاهده کردید. اما تمامی اسکین های این بازی کمیاب و غیر قابل خریداری نیستند. شاید از نظر شما اسکین های معرفی شده در این مطلب جذابیت خاصی نداشته باشد. ممکن است نظر شما کاملا درست باشد و تنها جذابیت این اسکین ها، کمیاب بدون آن ها باشد. در حال حاضر اسکین هایی در بازی هستند که شاید از دید شما بسیار جذاب تر باشند. اگر چنین است، میتوانید برای خرید اسکین ها و باندل های اسکین رینبو سیکس از خدمات فروشگاه ما استفاده کنید.

شاید روزی برسد که اسکین هایی که امروز در فروشگاه بازی وجود دارند، به اسکین های بسیار کمیاب تبدیل شوند، پس شانستان را برای بدست آوردن اسکین مورد علاقه خود از دست ندهید.

 

نحوه دریافت برخی از کمیاب ترین اسکین های رینبو سیکس

لازم به ذکر هست که شما میتوانید از طریق پکیچ فول ایتم رینبو سیکس اسکین های گلسیر و غیره را دریافت کنید ! جهت اطلاعات بیشتر به محصول مربوطه مراجعه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید