مقالات, نوشته ها

سیستم مورد نیاز وارزون موبایل

سیستم مورد نیاز وارزون موبایل

سیستم مورد نیاز کالاف دیوتی وارزون موبایل

 

کالاف دیوتی وارزون موبایل به تازگی عرضه شده است و بازیکنان به سمت آن سرازیر شده اند. اما به عنوان یک بازی نسبتا سنگین که کیفیت گرافیکی بالایی دارد، میتوانید حدس بزنید که سیستم مورد نیاز آن در هر گوشی وجود ندارد. در این مطلب درباره اینکه وارزون موبایل روی چه گوشی های نصب می شود صحبت خواهیم کرد و توضیحاتی در مورد حجم و سیستم مورد نیاز آن بیان خواهد شد.

سیستم مورد نیاز وارزون موبایل

سیستم مورد نیاز وارزون موبایل

 

بازی Warzone Mobile برای سیستم عامل های اندروید و iOS شرکت اپل عرضه شده است.

برای گوشی های آیفون و دیگر محصولات اپل، به پردازنده گرافیکی 3 هسته ای، 4 گیگابایت رم و سه گیگابایت حافظه نیاز دارید. این مشخصات در گوشی های آیفون 8 به بعد یافت می شود. نسخه سیستم عامل پیشنهادی برای این محصول بازی iOS 16 می باشد.

سیستم مورد نیاز کالاف دیوتی وارزون موبایل برای گوشی های اندروید نیز، شامل پردازنده گرافیکی Andero 618 به بالا، 6 گیگابایت رم و 4 گیگابایت حافظه می باشد. با توجه به اینکه در رابطه با نسخه سیستم عامل مورد نیاز صحبتی نشده است، انتظار میرود که نسخه قابل نصب بر روی پردازنده های Andero 618 کافی باشد. گوشی های پرچمدار سال 2020 به بعد و گوشی های میان رده جدید، نباید در اجرای این بازی مشکلی داشته باشند.

دقت داشته باشید که سیستم های اعلام شده پیشنهادی هستند. این یعنی امکان نصب وازون موبایل برای گوشی های ضعیف نیز وجود دارد، اما ممکن است در اجرای آن به مشکل برخورد کنید و یا با لگ زیادی مواجه شوید.

وارزون موبایل روی چه گوشی های نصب می شود

وارزون موبایل چند گیگ است؟

 

در بخش سیستم مورد نیاز کالاف دیوتی وارزون موبایل اعلام شد که حافظه مورد نیاز برای هر سیستم عامل چقدر است. به طور دقیق تر، فضای خالی که بر روی گوشی خود نیاز دارید، برای سیستم عامل iOS حدود 2.7 گیگابایت و برای سیستم عامل اندروید 3.6 گیگابایت است. بدون شک داشتن چند گیگ فضای بیشتر بر روی گوشی پیشنهاد می شود چرا که برای بروز رسانی های بعدی بازی به آن نیاز خواهید داشت.

این حجم بازی، به این معنی است که برای دانلود آن نیز به همان مقدار ترافیک اینترنت نیاز خواهید داشت. حجم کالاف دیوتی وارزون موبایل به مرور زمان متغیر خواهد بود و ممکن است چند ماه پس از عرضه، حجم مورد نیاز آن تغییر کند.

برای آشنایی بیشتر با بازی کالاف دیوتی وارزون موبایل، نحوه نصب، ثبت نام و راه اندازی بازی میتوانید به مطلب همه چیز درباره کالاف دیوتی وارزون موبایل در وبسایت ما مراجعه نمایید. در جهت دنبال کردن اخبار کالاف دیوتی ورازون موبایل نیز پیشنهاد می کنیم سایت ما را دنبال نمایید.

همچنین جهت خرید محصولات کالاف دیوتی وارزون موبایل میتوانید از طریق فروشگاه ما اقدام نمایید و جهت خرید و فروش اکانت وارزون موبایل نیز میتوانید به دیگر وبسایت ما مراجعه نمایید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید