مقالات, نوشته ها

تخفیفات تابستانه استیم

خرید بازی ارزان از استیم

تخفیفات تابستانه استیم

 

استیم به عنوان یک پلتفرم بازی های رایانه ای، که در حال حاضر برترین پلتفرم است، هر ساله تعداد زیادی رویداد های متعدد برگزار می کند. در بسیاری از این رویداد ها تخفیفات، پروموشن ها و دمو های بسیاری در اختیار گیمر ها قرار میگیرد. ولی در بین این رویداد ها، 5 رویداد است که بیشتر مورد علاقه گیمر ها است. تخفیفات بهار، تابستان، پاییز، زمستان، و کریسمس. البته رویداد هایی مثل تخفیفات هالووین و ولنتاین نیز وجود دارند اما هیچ کدام به بزرگی تخفیفات فصلی نیستند. به خصوص تخفیفات تابستانه استیم که زمانش فرا رسیده است. تخفیفات تابستانه Steam در اواخر فصل تحصیلی شروع می شود، یعنی روزهای پایانی ماه ژوئن. استیم با توجه به تعطیلات و اوقات فراغت افراد جوان، بهترین و بیشترین تخفیفات خود را طی این رویداد تابستانی ارائه میدهد.

تخفیفات ویژه تابستان استیم

حال که زمان تخفیفات تابستانه استیم فرا رسیده، شما عزیزان نیز میتوانید از بازی های ارزان استیم بهره مند شوید. طی این رویداد هزاران بازی از تخفیف خواهد خورد، تخفیفاتی بین 10 تا 90 درصد. حتی در برخی مواقع تخفیف 98 درصدی نیز در بین بازی ها دیده شده است. اگر ریجن فروشگاه استیم شما روی برخی کشور ها مثل ترکیه تنظیم شده باشد، می توانید بازی ها را با قیمت بسیار پایین تهیه کنید. این رویداد معمولا تا 2 هفته ادامه خواهد داشت، پس زمان کافی برای خرید بازی ارزان از استیم خواهید داشت.

در طی این دو هفته، برخی بازی ها وارد Daily Deals یا معاملات روزانه می شوند که هر 24 ساعت بروز رسانی می شود. طی این دوره 24 ساعته میزان تخفیف برخی از بازی ها افزایش می یابد. اگر علاقه مند هستید تا پایین ترین قیمت ممکن را برای یک بازی پرداخت کنید، بهتر است تخفیفات روزانه را به دقت تحت نظر داشته باشید.

خرید بازی ارزان از استیم

خرید بازی ها از ویپاک پلاس طی تخفیفات تابستانه

 

در فروشگاه ویپاک پلاس، طی رویداد بزرگ تخفیفات تابستانه استیم در خدمت شما هستیم. برای تهیه بازی ها می توانید به طور مستقیم با همکاران ما تماس گرفته تا بازی مورد نظر شما خریداری شده و برایتان ارسال شود. همچنین می توانید برای خرید استیم والت نیز اقدام کنید و بازی های مورد علاقه خود را شخصا از فروشگاه استیم خریداری کنید. در نظر داشته باشید که استیم والت و بازی های استیم در فروشگاه ویپاک پلاس مخصوص ریجن ترکیه هستند. یا به صورت مستقیم از صفحه خرید بازی استیم در فروشگاه ما بازی مورد نظر خودتان را پیدا کنید.

Steam Summer Sale

همانطور که اعلام کردیم بازی ها در ریجن ترکیه استیم بسیار ارزان تر از دیگر ریجن ها هستند. در کنار تخفیفات تابستانی این بازی ها ارزان تر نیز می شوند. برای تغییر ریجن اکانت استیم خود می توانید از خدمات تغییر ریجن استیم ما در ویپاک استفاده نمایید. پس از آن، نه تنها امکان تهیه بازی ها با قیمت مناسب برایتان میسر می شود، بلکه میتوانید برای خرید استیم والت ترکیه نیز اقدام کنید که ارزش بسیار بالاتری دارند.

اگر قصد خرید بازی استیم ارزان دارید، اما قیمت بالای گیم ها برایتان مشکل ساز است، تخفیفات تابستانه استیم بهترین زمان برای خرید است. با وجود این رویداد و خرید از ریجن ترکیه، حتی قیمت سرسام آور دلار نیز نمی تواند تاثیر زیادی در تهیه بازی های مورد علاقه شما با قیمت مقرون به صرفه داشته باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید