اخبار, نوشته ها

Remedy جزئیاتی از اسپین آف بازی Control رونمایی کرد

جزئیات اسپین آف بازی Control

کمپانی Remedy سازنده سری بازی های محبوب آلن ویک و کنترل، جزئیاتی از اسپین آف بازی Control رونمایی کرده است. این عنوان مدتی است که معرفی شده است و رمدی آن را Codename Condor میخواند. نام بازی تا به امروز مشخص نشده و هنوز مراحل اولیه توسعه را طی می کند. این بازی یک عنوان لایو سرویس خواهد بود اما رمدی تایید کرد که یک منتظر یک بازی رایگان نباشید.

بازی Control ابتدا در سال 2019 توسط Remedy Entertainment عرضه شد. این بازی که در دنیای بازی Alan Wake اتفاق می افتد،  توانست هم از منتقدان و هم از بازیکنان امتیازات خوبی دریافت کند. علت اصلی آن داستان جذاب بازی و گیم پلی خاص آن بود. حال که خبر از عرضه نسخه بعدی بازی منتشر شده است، همچنان نام این اسپین آف مشخص نیست.

Remedy جزئیاتی از اسپین آف بازی Control رونمایی کرد

اسپین آف بازی Control رایگان نخواهد بود

Remedy با تازگی اطلاعات جدیدی از این بازی منتشر کرده است. اسپین آف بازی Control بودجه ای بالغ بر 27 میلیون دلار در اختیار دارد و بر پایه موتور Northlight ساخت شرکت Remedy طراحی می شود. این موتور گرافیکی قدرتمند به تازگی در ساخت بازی Alan Wake 2 مورد استفاده قرار گرفته است. به گفته سازنده، بازی جدید کنترل در مراحل پیش توسعه قرار دارد و برای PC، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس و اس عرضه خواهد شد. یعنی احتمال دارد که عرضه بازی قبل از عرضه کنسول های نسل بعدی اتفاق بیفتد که اخیرا زمزمه هایی از آن شنیده شده است.

شرکت Remedy همچنین تایید کرد که اسپین آف بازی Control یک عنوان رایگان نخواهد بود، اما از آنجایی که با یک بازی Live Service روبرو هستیم، قیمت آن از عنوان های AAA کمتر خواهد بود. این عنوان سپس از طریق بروز رسانی ها، بسته های الحاقی و Microtransaction ها (پرداخت درون برنامه ای) برای رمدی درآمدزایی بیشتری خواهد کرد.

شاید شنیدن کلمه Microtransaction در کنار بازی که نیاز به خرید دارد، چندان خوشایند نباشد، ولی این عنوان در دنیای بازی های Remedy رخ می دهد. با در نظر داشتن محبوبیت این کمپانی و عنوان هایش بعید نیست که اسپین آف کنترل بسیار محبوب و موفق شود.

مجدد اشاره میکنیم که بازی در مراحل اولیه توسعه به سر میبرد پس باید مدت ها تا شنیدن اخبار و تریلرهای رسمی برای بازی منتظر باشیم. تاریخ عرضه بازی نیز مشخص نیست اما برای کنسول های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری اس و ایکس و PC عرضه خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید