اخبار, نوشته ها

افزایش قیمت پلی استیشن پلاس از ماه سپتامبر

افزایش قیمت 35% پلی استیشن پلاس یک ساله از ماه سپتامبر

سونی از ماه سپتامبر سال 2023، قیمت حق اشتراک یک ساله سرویس پلی استیشن پلاس را افزایش خواهد داد. افزایش قیمت پلی استیشن پلاس، برای تمامی پلن ها یعنی اسنشیال، اکسترا و پرمیوم اعمال خواهد شد. این افزایش قیمت 35 درصدی در قیمت نهایی حق اشتراک های یک ساله تاثیر چشم گیری خواهد داشت. پس از این رخداد، قیمت پلی استیشن پلاس اسنشیال 20 دلار افزایش خواهد داشت و پلی استیشن پلاس اکسترا و پرمیوم نیز به ترتیب 35 و 40 دلار افزایش خواهند داشت.

قیمت جدید این سرویس ها به شکل زیر خواهد بود:

پلی استیشن پلاس اسنشیال 12 ماهه: 79.99 دلار (قیمت قبل 59.99 دلار)

پلی استیشن پلاس اکسترا 12 ماهه: 134.99 دلار (قیمت قبل 99.99 دلار)

پلی استیشن پلاس پرمیوم 12 ماهه: 159.99 دلار (قیمت قبل 119.99 دلار)

افزایش قیمت پلی استیشن پلاس، از تاریخ 6 سپتامبر سال جاری (هفته آینده) اعمال خواهد شد. سونی طی پستی در بلاگ خود اعلام کرد: “این تنظیم قیمت به ما کمک خواهد کرد با آوردن بازی های با کیفیت و مزیت های ارزشمند به سرویس حق اشتراکی PlayStation Plus ادامه دهیم.”

تاکید سونی بر روی کلمه تنظیم قیمت به جا است، چرا که حق اشتراک های سه ماه و یک ماه تغییر قیمت نخواهند داشت. در واقع سونی با این تنظیم قیمت، تخفیفی را که با خرید سرویس 1 ساله به مشتریان میداد کاهش داده است و قیمت پلی استیشن پلاس افزایش نیافته است.

افزایش قیمت پلی اسیتشن پلاس یک ساله

PS پلاس یک ماهه و سه ماهه تغییری نخواهد کرد

اعضای فعلی حق اشتراک یک ساله این سرویس، افزایش قیمت Playstation Plus را در انتهای دوره و در زمان نوسازی حق اشتراک مشاهده خواهند کرد. اما سونی اضافه کرد، ایجاد هر گونه تغییر در سرویس (مثلا تغییر از اکسترا به پرمیوم یا افزایش طول حق اشتراک) با قیمت های جدید برای کاربر محاسبه خواهند شد. همانطور که گفته شد، قیمت حق اشتراک یک ماه و سه ماه هیچ یک از پلن ها تغییری نخواهد داشت و (فعلا) به همان قیمت قبلی به فروش خواهند رسید.

PS پلاس یک سرویس حق اشتراکی است که با خرید آن علاوه بر امکان اجرای بازی ها به صورت آنلاین، بستگی به پلن خریداری شده به مجموعه وسیعی از بازی ها دسترسی پیدا خواهید کرد. بهترین بازی های پلی استیشن پلاس میتواند هر گیمری را به وجد آورد، چرا که شامل بازی های ارزان و بی ارزش نیست و برخی از عنوان های برتر دنیا در آن عرضه می شود.

پلی استیشن پلاس 1 ساله گران می شود

به صورت خلاصه باید بگوییم خرید پلی اسیتشن پلاس اسنشیال به افرادی پیشنهاد میشود، که فقط بازی خاصی را به صورت آنلاین بازی می کنند. خرید پلی استیشن پلاس اکسترا مخصوص افرادی است که علاوه بر بازی های آنلاین، علاقه مند هستند تعداد زیادی بازی پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 را با قیمتی مناسب در اختیار داشته باشند. در نهایت خرید پلی استیشن پلاس پرمیوم نیز به افرادی پیشنهاد می شوند که میخواهند از تمامی امکانات این سرویس، مثل اجرای بازی های پلی استیشن 1، 2 و 3 و PSP بر روی کنسول خود لذت ببرند . برای آشنایی بیشتر با این سرویس و پلن های آن پیشنهاد میکنیم به این مطلب مراجعه نماید.

دیدگاهتان را بنویسید