اخبار, نوشته ها

213 گیگابایت فضای مورد نیاز بازی مدرن وارفر 3

کلاینت مدرن وارفر 3

فضای مورد نیاز بازی مدرن وارفر 3، 213 گیگابایت است. به نظر میرسد این بازی اصلا اهمیت نمیدهد که شاید گیمر ها قصد داشته باشند بازی دیگری بر روی سیستم خود نصب کنند.

کلاینت مدرن وارفر 3

بازی کالاف دیوتی مدرن وارفار 3 تا هفته آینده عرضه خواهد شد و این بازی به فضایی بیش از 200 گیگابایت احتیاج دارد. اگر هنوز از HDD استفاده می کنید، شاید این موضوع برایتان بی اهمیت باشد. اما این روز ها پیشنهاد می شود که بازی ها را بر روی SSD نصب کنید.  در کشور ما نیز قیمت این سخت افزار بسیار بالاتر است. شاید 213 گیگابایت برای شخصی که فقط برای یک عنوان وقت میگذارد آنچنان قابل توجه نباشد. ولی اگر چند بازی مثل Call of Duty: Modern Warfare 3 را بر روی کامپیوتر خود نصب کنیم، دیگر جایی برای بازی های دیگر نخواهد ماند.

فضای مورد نیاز بازی مدرن وارفر 3

213 گیگابایت با مخلفات

 

البته در نظر داشته باشید که فضای مورد نیاز بازی مدرن وارفر 3 متغیر است. به طور مثال اگر فقط به بخش مولتی پلیر بازی علاقه مند هستید و پکیچ های تکسچر بازی را نصب نکنید، حجم بازی فقط 79 گیگابایت است. اگر بخش داستانی بازی را نیز به آن اضافه کنیم، 149 گیگابایت حجم کلی بازی خواهد بود. اما برای افرادی که بازی را با کیفیت عالی و تمامی محتوای آن یک جا می خواهند، باید بیش از 200 گیگابایت بر روی سیستم خود فضا باز کنند.

این روز ها دیگر دیدن یک بازی با حجم 200 گیگابایت شاید چیز جدید نباشد. با این حال،با نگاهی به سیستم مورد نیاز و پیشنهادی بازی های جدید، به نظر میرسد توسعه دهندگان بازی با واقعیت جامعه گیمر ها هیچ آشناییتی ندارند. انتظار میرود هر گیمری به آخرین تجهیزات و سخت افزار های روز مجهز باشند. دیگر روزهایی که مجموعه وسیعی از گیمر ها با سخت افزار جدید و قدیمی میتوانستند عنوان های جدید را بازی کنند، به سر رسیده است.

خرید بازی مدرن وارفر 3، از هم اکنون امکان پذیر است.

دیدگاهتان را بنویسید