اخبار, نوشته ها

مدرن وارفر 3 بدون کلاینت مدرن وارفر 2 اجرا نخواهد شد

مدرن وارفر 3 بدون کلاینت مدرن وارفر 2 اجرا نخواهد شد

مدرن وارفر 3 بدون کلاینت مدرن وارفر 2 اجرا نخواهد شد. منظور این نیست که باید برای بازی کردن نسخه جدید کالاف دیوتی، مدرن وارفر 2 را نیز خریداری کنید. این یک مشکل فنی است.

بازی مدرن وارفر 3، جدیدترین عنوان اکتیویژن، شروع پر فراز و نشیبی داشته است. از امتیازات پایین بخش داستانی بازی گرفته، تا داستانی کوتاه که طرفداران را ناامید کرده است. حال با عرضه بخش داستانی بازی، برخی متوجه موضوع عجیبی شده اند.

کلاینت مدرن وارفر 3

طرفداران کالاف دیوتی های جدید، بدون شک با Call of Duty HQ آشناییت دارند. HQ یک فرانت اند مرکزی برای بازی های کالاف دیوتی حال حاضر و آینده است. بازیکنان، برای اجرای بخش داستانی مدرن وارفار 3، باید ابتدا Call of Duty HQ را اجرا کنند. شاید این موضوع در نگاه اول خیلی مهم نباشد، اما این کلاینت بسیار کند، زننده و بی فایده است. شما باید ابتدا یک لانچر را باز کنید، تا بتوانید از طریق آن یک لانچر دیگر (MW3) را اجرا کنید.

Call of Duty HQ نام جدید کلاینت مدرن وارفر 2

 

لازم به یاد آوری است که Call of Duty HQ نام جدید کلاینت مدرن وارفر2/وارزون 2 است. باز کردن Modern Warfare 3، از طریق HQ، به راحتی رفتن از مدرن وارفر 2 به وارزون 2 یا مولتی پلیر نیست. به طور مثال، در بازی مدرن وارفر 2، با یک کلیک بر روی گزینه وارزون 2، سریعا به بخش مورد نظر خود منتقل می شوید. این در حالی است که برای اجرای مدرن وارفر 3، کلاینت CoD HQ بسته شده، و کلاینت مدرن وارفر 3 اجرا می شود. باز کردن مدرن وارفر 3 از این طریق ممکن است بین 70 تا 90 ثانیه طول بکشد و اگر از هارد دیسک های قدیمی استفاده می کنید، انتظار زمان بیشتری را داشته باشید.

مدرن وارفر 3 بدون کلاینت مدرن وارفر 2 اجرا نخواهد شد

حال سوال پیش می آید، که دلیل استفاده از Call of Duty HQ چیست؟ به نظر میرسید که اکتیویژن این کلاینت را به عنوان یک مرکز برای بازی های مدرن وارفر در نظر گرفته است، که مدیریت و اجرای بازی های کالاف دیوتی را راحت تر می کند. پس اگر قرار است با هر اجرای بازی، از داخل یک کلاینت، یک کلاینت دیگر را اجرا کنیم، وجود Call of Duty HQ چه فایده دارد؟

منتظر بروز رسانی های جدید و تغییرات آینده این بازی توسط اکتیویژن هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید