مقالات, نوشته ها

مپ بازی Only Up در فورتنایت

مپ بازی Only Up در فورتنایت

 

بازی Only Up در چند هفته گذشته بسیار خبرساز شده است. این بازی که محصولی مناسب برای تولید محتوا تلقی می شود، شامل یک نقشه پازل مانند است. در این بازی هدف رد شدن از موانع و رسیدن به بالاترین نقطه ممکن در نقشه است. اگر در طول مسیر اشتباهی رخ دهد، بازیکن سقوط می کند و باید تلاش های خود را مجددا تکرار کند. چنین بازی ممکن است برای برخی عصبی کننده باشد، اما بسیاری به آن علاقه مند هستند. این محبوبیت در حدی است که منجر به ساخت مپ بازی Onlyup در فورتنایت شده است. برخی از طرفداران، اقدام به طراحی نقشه هایی مشابه مپ بازی Only Up در فورتنایت کرده اند که به صورت رایگان در دسترس است.

شاید از این موضوع اطلاع داشته باشید که بازی Fortnite، اجازه استفاده از برخی محتوای طراحی شده توسط طرفداران را به گیمر ها می دهد. این حالت که Creative Mode نیز نام دارد، به بازیکنان امکان می دهد تا ایده های خود را در بازی فورتنایت پیاده سازی کنند. البته محدودیت ها و قوانینی در این زمینه وجود دارد که در حین تولید چنین محتوایی با آن روبرو خواهید شد.

محبوبیت چشمگیر یک نقشه Fan Made

 

حال با توجه به محبوبیت بازی Only Up! به نظر میرسد که یکی از طرفداران تصمیم گرفته که نقشه این بازی را در فورتنایت شبیه سازی کند. این عمل توسط ابزاری با نام UEFN انجام پذیر است که نام آن مخفف Unreal Editor for Fortnite است. این ابزار، قابلیت تولید چنین نقشه ها و محتوای Fan Made را به بازیکنان می دهد. نکته جالب اینکه شرکت اپیک گیمز به سازندگان محتوای UEFN، بر اساس میزان محبوبیت و تعداد بازیکنان فعال، مبلغی را به عنوان هدیه ارسال می کند.

در این نقشه OnlyUp فورتنایت با الهام از بازی اصلی، باید از یک برج بسیار بلند بالا بروید. در طول مسیر موانع و چالش های پرشی مختلفی وجود دارد. برخی چالش ها ممکن است باعث سقوط شما شوند، اما در نهایت با تلاش های مکرر و رسیدن به بالاترین نقطه در مپ موفق خواهید شد.

مپ بازی Only Up در فورتنایت در چند روز گذشته بسیار محبوب شده است. بر اساس آخرین آمار ها این نقشه 110 هزار بازیکن فعال دارد. این یعنی، نقشه انلی آپ بازی فورتنایت، که یک محتوای Fan Made یا طراحی شده توسط طرفداران است، از برخی حالت های رسمی بازی، مثل Ranked Battle Royal نیز محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. اگر مپ بازی Only Up در فورتنایت در استیم قابل اجرا بود، در حال حاضر مقام نهم را در جدول محبوب ترین بازی ها از آن خود می کرد.

چگونه از نقشه انلی آپ استفاده کنیم؟

 

مپ بازی Only Up در فورتنایت، نسخه های مختلفی دارد. با توجه به موفقیت چشمگیر این نقشه، افراد بسیاری در تلاش هستند تا نسخه منحصر به فرد خود از این نقشه را طراحی کنند. اما نسخه اصلی  و محبوب آن که در حال حاضر بیشترین بازیکنان را دارد با نام  “Onlyup Fornite!”شناخته می شود. این نقشه توسط یکی از بازیکنان با نام کاربری Army طراحی شده است.

برای استفاده از این نقشه و دیگر محتوای Fan Made، نیاز به پرداخت پول و یا خرید محصول ندارید و فقط باید کد محتوا و یا نقشه مورد نظر خود را بدانید.

برای استفاده از نقشه Onlyup Fortnite! ابتدا باید وارد صفحه Discovery در منوی بازی شوید و سپس به صفحه Island Code مراجعه کنید. سپس در صفحه باز شده کد 4366-9611-6988 را وارد کنید.

حال میتوانید به همراه 50 بازیکن دیگر وارد مپ بازی Onlyup در فورتنایت شوید و برای رسیدن به انتهای نقشه تلاش کنید. همانطور که گفته شد، بازیکنان متعددی در حال ساخت چنین نقشه هایی هستند و ممکن است کد های بیشتری در فضای مجازی پیدا کنید، اما در حال حاضر نقشه معرفی شده در این مقاله، نسخه اصلی آن می باشد.

اگر از بازیکنان فعال فورتنایت هستید، پیشنهاد می کنیم به صفحه محصولات بازی فورتنایت در فروشگاه ما مراجعه کنید. باندل ها، پکیج ها، ویباکس فورتنایت، بتل پس فورتنایت و دیگر محصولات فورتنایت در فروشگاه ویپاک پلاس با قیمتی مناسب، برای تمامی ریجن ها و پلتفرم ها قابل خریداری هستند.

 

دیدگاهتان را بنویسید