آموزش, نوشته ها

روش بدست آوردن اسکین برگر کینگ برای مدرن وارفار 3 و وارزون 2

اسکین برگرکینگ برای مدرن وارفر 3

کالاف دیوتی در همکاری با برگر کینگ در 20 کشور مختلف،یک اسکین ویژه اپراتور و دیگر آیتم ها را به این بازی آورده است. در این مطلب روش بدست آوردن اسکین برگر کینگ برای مدرن وارفار 3 را توضیح خواهیم داد.

این پروموشن که از تاریخ 7 نوامبر (16 آبان) آغاز شده است، فقط چند روز پیش از عرضه بازی در مدرن وارفار 3 در دسترس قرار گرفته است. این رویداد به گیمر ها چند لوت داخل بازی به همراه خریدشان از برگر کینگ هدیه می دهد. برخی از شعب برگر کینگ در کشورهای شرکت کننده در این رویداد،ظاهر رستوران های خود را با کال اف دیوتی طراحی کرده اند. مثل یکی از شعب برگر کینگ در کشور پورتوریکو که با رنگ قرمز مخصوص کالاف اف دیوتی و تصویر کاپیتان پرایس تزیین شده است.

در کشور آمریکا، Call of Duty طی همکاری بازی لیتل سیزرز، یک اسکین اپراتور با طرح پیتزا به این بازی اضافه کرده است که بازیکنان دیگر ریجن ها به آن دسترسی ندارند. در 20 کشور اشاره شده نیز، یک اسکین اپراتور به نام Burger Town King به مدت محدود به بازیکنان اهدا می شود. این اسکین، یک اوت فیت ویژه کالاف دیوتی با الهام از طراحی برگر کینگ و یک تاج مخصوص است. اسکین برگر کینگ برای مدرن وارفار 3 از روشی که در ادامه توضیح خواهیم داد بدست می آید.

اسکین برگرکینگ برای مدرن وارفر 3

چگونه اسکین برگر کینگ برای مدرن وارفار 3 را بدست آوریم؟

اسکین برگر کینگ برای MW3 (که در برخی کشور ها به نام هانگری جک شناخته می شود) و دیگر اسکین های این پروموشن، با خرید یک باندل مخصوص غذا از شعب این رستوران، به مدت محدود بدست می آیند. اما همانطور که اشاره شد، این پروموشن فقط در 20 کشور در دنیا برگزار می شود.

اگر در یکی از این کشور ها زندگی می کنید، فقط کافی است که یک باندل مخصوص غذای کالاف دیوتی را از یکی از شعب شرکت کننده در این رویداد خریداری کنید. زمانی که خرید به پایان میرسد، یک کد مخصوص CoD دریافت می کنید که در وب سایت مخصوص بازی  قابل استفاده است. برای بدست آوردن تمامی لوت های این پروموشن نیاز به خرید چند غذا دارید.

جوایزی که با هر خرید به دست می آورید به شرح زیر است:

خرید اول:

  • کالینگ کارت Burger Town
  • Burger Town Emblem
  • یک بوستر XP دو برابر به مدت یک ساعت

خرید دوم:

  • اسکین اپراتور Burger Town King
  • یک بوستر XP دو برابر به مدت یک ساعت

برای دریافت اسکین برگر کینگ برای مدرن وارفار 3، باید در یکی از کشور های زیر از برگر کینگ خرید کنید:

هلند، جمهوری دومینیکن، استرالیا، اسپانیا، اتریش، پورتو ریکو، پرو، آرژانتین، شیلی، کلمبیا، هندوراس، اروگوئه، اکوادور، ونزوئلا، کاستاریکا،آروبا، پاراگوئه، پاناما، نیکاراگوا، مارتینیک

اسکین برگرکینگ برای MW3

چگونه اسکین اپراتور برگر کینگ MW3 را خریداری کنیم؟

اگر در یکی از این کشور ها ساکن نیستید، به این معنی نیست که نمیتوانید در این رویداد شرکت کنید. به طور مثال اگر دوستی دارید که در یکی از این کشور ها زندگی می کند، این شخص می تواند برای شما خرید انجام داده و پس از نوش جان کردن یک باندل غذا به حساب شما، کد را برایتان ارسال کند.

از طرفی برخی فروشگاه های بازی ها که خرید درون بازی نیز انجام می دهند، اقدام به ارائه این کد ها کرده اند. خوشبختانه، در استفاده از کد ها مشکل ریجن و محدودیت وجود ندارد، و از هر کشوری می توانید از کد ها استفاده نمایید.

به خاطر داشته باشید، که برخی افراد نیز ممکن است اقدام به فروش کد اسکین برگر کینگ برای مدرن وارفار 3 در فضای مجازی کنند. دقت کنید که کد ها را از کجا و چه کسی خریداری میکنید، تا قربانی کلاهبرداران نشوید.

تا زمانی که بتوانید به این اسکین دسترسی داشته باشید، اگر از بازیکنان فعال مدرن وارفر و وارزون 2 هستید، می توانید برای خرید دیگر باندل ها و آیتم های مخصوص کالاف دیوتی از طریق فروشگاه ما اقدام نمایید. این محصولات با قیمت ارژنده و تضمین فروشگاه ارائه می شوند. نسخه دیگری از اسکین برگر کینگ برای وارزون 2 نیز عرضه شده بود که این اسکین نیز در فروشگاه ما قرار داده شده و می توانید از طریق این لینک خریداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید