اخبار, نوشته ها

کالاف دیوتی وارزون موبایل به طور رسمی و جهانی عرضه شد

خرید سی پی وارزون موبایل

بازی کالاف دیوتی وارزون موبایل که مدتی نسخه آزمایشی آن در دسترس بود، به طور کاملا رسمی در تمامی ریجن ها عرضه شد. وارزون موبایل، مدتی در مرحله Pre-Registration قرار گرفت. در این مرحله بر اساس تعداد افرادی که پیش ثبت نام شدند، به گیمر ها جوایزی اهدا شد. حال بازی به طور رسمی در تاریخ 21 مارس 2024 عرضه شده است. تمامی علاقه مندان می توانند برای دانلود و اجرای آن بر روی دستگاه های اندروید یا iOS اقدام کنند.

وارزون موبایل به همراه نقشه Verdansk عرضه شده است که تا 120 بازیکن می توانند در این نقشه بتل رویال به مبارزه بپردازند. محتوا و نقشه های جدید بیشتری توسط اکتیویژن تایید شده است. این نسخه از بازی، به وارزون نسخه کامپیوتر و کنسول قابل لینک است و میتوانید از اکانت اصلی خود برای بازی استفاده کنید. در این صورت لول اکانت، سلاح ها، اپراتور ها و بسیاری از اسکین های آنلاک شده در نسخه موبایل نیز حفظ خواهد شد و نیاز نیست کار خود را از صفر شروع کنید.

دانلود نسخه اندروید: لینک رسمی

دانلود نسخه iOS: لینک رسمی

کالاف دیوتی وارزون موبایل به طور رسمی و جهانی عرضه شد

سیستم مورد نیاز کالاف دیوتی وارزون موبایل

حجم اولیه دانلود بازی کالاف دیوتی وارزون موبایل از استور های مربوطه (گوگل پلی استور و اپل استور) 1.5 گیگابایت است. پس از دانلود و نصب اولیه با ورود به بازی حدود 5 گیگابایت دیتای بازی دانلود خواهد شد. با توجه به فضای مورد نیاز برای نصب آپدیت ها، در حال حاضر پیشنهاد می دهد تا بیش از 7.5 گیگابایت فضای خالی در حافظه دستگاه برای نصب بازی درنظر گرفته شود.

برای محصولات شرکت اپل، به پردازنده گرافیکی 3 هسته ای، 4 گیگابایت رم نیاز است. این مشخصات در گوشی های آیفون سری 8 به بعد یافت می شود. نسخه سیستم عامل پیشنهادی برای این بازی iOS نسخه 16 به بعد می باشد.سیستم مورد برای گوشی های اندروید نیز، شامل پردازنده گرافیکی Andero 618 به بالا، 6 گیگابایت رم و 4 گیگابایت حافظه می باشد. در صورت علاقه می توانید برای نصب بازی بر روی کامپیوتر نیز اقدام کنید، اما برای اجرای وارزون موبایل بر روی کامپیوتر، نیاز به شبیه سازهای معتبر مثل BlueStacks می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید