اخبار, نوشته ها

تاریخ عرضه رسمی کالاف دیوتی وارزون موبایل اعلام شد

تاریخ عرضه رسمی کالاف دیوتی وارزون موبایل

اکتیویژن سال گذشته نسخه موبایل بازی Call of Duty Warzone را معرفی کرد. حال پس از گذشت ماه ها، جمع کردن هزاران فیدبک، عرضه پچ های متعدد و بروز رسانی های مکرر، این کمپانی آماده عرضه کالاف دیوتی وارزون موبایل است. در جدیدترین خبر منتشر شده از این بازی، تاریخ انتشار رسمی جهانی بازی اعلام شده است.

بازی Call of Duty Warzone Mobile در تاریخ 21 مارس سال جاری، مصادف با 23 فروردین 1403 عرضه خواهد شد. این بازی برای پلتفرم های مجهز به iOS شرکت اپل و سیستم عامل اندروید عرضه خواهد شد.

تاریخ عرضه رسمی کالاف دیوتی وارزون موبایل اعلام شد

در زمان عرضه، دو نقشه بزرگ برای بازی در دسترس خواهد بود که شامل Verdansk و Rebirth Island می شود. بازیکنان همچنین میتوانند در بخش مولتی پلیر بازی از نقشه های Shipment، Scarpyard و Shoot House استفاده کنند. حالت های Game Mode موجود نیز، Deathmatch، Kill Confirmed و Domination خواهد بود که در آینده به تمامی این محتوا اضافه خواهد شد.

بازی کالاف دیوتی وارزون موبایل، از قابلیت Shared Progression با نسخه اصلی بازی بهره می برد. این یعنی، سلاح ها، لول، میزان ایکس پی و بسیاری دیگر از دارایی های بازیکن در Call of Duty Modernwarfare 3 و Warzone با نسخه موبایل به اشتراک گذاشته خواهند شد.

جوایز پیش ثبت نام وارزون موبایل

 

بازی وارزون موبایل در حال حاضر در مرحله Pre-Registration قرار دارد. از این طریق می توانید برای اجرای بازی از پیش ثبت نام کنید و در عوض جوایزی نیز دریافت نمایید. برای ثبت نام و دریافت این جوایز به فروشگاه اپ استور اپل و یا پلی استور گوگل مراجعه نمایید. جوایز دریافتی برای ثبت نام پیش از عرضه بازی شامل موارد زیر است:

  • اسکین اپراتور Condemend
  • بلوپرینت سلاح های M4 Archfiend و X12 Prince of Hell
  • وینیل Foe’s Flame
  • Dark Royal Emblem
 پس از عرضه بازی، دیگر امکان دریافت این جوایز وجود نخواهد داشت، پس اگر قصد دارید به بازی وارزون موبایل بپردازید، همین حالا برای پیش ثبت نام اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید