اخبار, نوشته ها

سیزن 5 کالاف دیوتی وارزون 2 معرفی شد

اولین اطلاعات از سیزن 5 کالاف دیوتی وارزون 2 و مدرن وارفر 2 منتشر شد

 

با نزدیک شدن پایان سیزن 4، بازیکنان در انتظار دیدن اخبار و تصاویر سیزن 5 کالاف دیوتی وارزون 2 و مدرن وارفر 2 هستند. حال که اولین تصویر از این سیزن توسط وب سایت رسمی کالاف دیوتی منتشر شده است، نگاهی خواهیم داشت به اپراتور های جدید و سلاح هایی که در فصل جدید این بازی عرضه خواهند شد.

تصاویر سیزن 5، نشان دهنده بازگشت یکی از شخصیت های اصلی خط داستانی مدرن وارفر 2 است. در ادامه، در مورد این تصویر پروموشنال منتشر شده از سیزن 5 کالاف دیوتی وارزون 2 و مدرن وارفر 2 توضیحات بیشتری خواهیم داد.

سیزن 5 کالاف دیوتی وارزون 2 و مدرن وارفر 2

اپراتور های سیزن 5 وارزون 2

 

سیزن 5 وارزون 2 و مدرن وارفر 2، شامل سه اپراتور جدید با نام های Graves، Oz و Mia خواهد شد. نام اپراتور Graves بدون شک برای اشخاصی که داستان Modern Warfare 2  را به پایان رسانده اند، آشنا است.

در سمت چپ تصویر منتشر شده، فرمانده و مدیر ارشد کمپانی Shadow را مشاهده می کنیم که همه او را به نام فیلیپ گریوز می شناسند. گریوز در مدرن وارفر 2 به عنوان یک شخصیت فرعی معرفی می شود و بعد ها مشخص می شود که او یکی از شخصیت های ضد قهرمان یا به عبارتی شخصیت منفی داستان است.

امیدواریم که وقایع سیزن 5، مشخص کند که Graves چطور از پایان داستان مدرن وارفر 2 جان سالم به در برده و هدف او از بازگشت چیست.

اولین تصویر از سیزن 5 وارزون 2

اپراتور بعدی که در تصویر میبینیم Oz نام دارد، که بر اساس پچ سلاح او، میتوان گفت او نیز متعلق به کمپانی Shadow است. این احتمال وجود دارد که Oz عضو گروه گریوز باشد، که برای انتقام از تیم Task Force 141 به سیزن 5 ملحق شده است.

اپراتور سوم مشاهده شده نیز Mia نام دارد. هویت و نقش او در این سیزن مشخص نیست، اما با توجه به ظاهر لباس ها و ابزار او میتوان حدس زد که او نیز متعلق به کمپانی Shadow است.

سلاح و جزییات سیزن 5 وارزون 2

 

بازیکنان قدیمی وارزون 2 و مدرن وارفر 2، به سرعت سلاحی که در دستان Oz، اپراتور جدید سیزن 5 است شناسایی خواهند کرد. این سلاح شباهت زیادی به FAMAS که یک سلاح Assault Rifle در بازی بلک آپس 1 است دارد.

سلاح های سیزن 5 وارزون 2

این سلاح در چندین بازی کالاف دیوتی از جمله سری بازی های مدرن وارفر حضور داشته است. FAMAS در بین بازیکنان به خاطر قدرت ترسناک، سرعت تیراندازی و دقت بالا شناخته شده است و میتواند در کوتاه مدت خسارت زیادی را به دشمنان وارد کند.

در تصویر Promo منتشر شده از سیزن 5 کالاف دیوتی وارزون 2، می توان ساختمان آزمایشگاه Al Mazrah را نیز مشاهده کرد که آتش گرفته و احتمالا نوعی انفجار منجر به تخریب آن شده است. بر اساس شایعات، در سیزن 5 طی یک رویداد زنده در داخل بازی، شاهد رونمایی از عنوان بعدی کالاف دیوتی یعنی Modern Warfare 3 خواهیم بود. بر اساس گزارشات این عنوان توسط تیم Sledgehammer Games توسعه داده خواهد شد.

در حال حاضر این تنها اطلاعاتی است که در مورد فصل بعدی Warzone 2 و MW2 منتشر شده است، ولی انتظار داریم که به زودی اطلاعات بیشتری در اختیارمان قرار بگیرد. تا آن زمان همچنان میتوانید از سیزن 4 لذت ببرید و برای خرید باندل ها و آیتم های وارزون 2 موجود اقدام کنید.البته، خرید آیتم ها و اسکین ها مستلزم خرید سی پی کالاف دیوتی وارزون 2 است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید