اخبار, نوشته ها

یوبی سافت اکانت های غیر فعال را حذف می کند !

یوبی سافت اکانت های غیر فعال را حذف می کند

 

به تازگی مشخص شده است که اکانت های یوبی سافت، بر روی پلتفرم Uplay دارای یک مکانیزم حذف خودکار حساب کاربری هستند. در صورتی که کاربر برای مدت طولانی غیر فعال باشد و بر روی اکانت لاگین نکند، اطلاعات آن از دیتابیس این کمپانی حذف خواهد شد. این موضوع طی یک توییت توسط اعضای تیم یوبی سافت نیز تایید شده است. حذف اکانت یوبی سافت به معنی از دست رفتن کامل اطلاعات، بازی های موجود در آن، داده ها و Achievement ها است.

مهم نیست که یک بازی بر روی اکانت خود دارید یا صد بازی، حتی اگر هزاران ساعت نیز بر روی حساب کاربری خود وقت صرف کرده باشید، در صورتی که برای مدت طولانی لاگین نکنید، پروسه حذف اکانت  Uplayفعال خواهد شد. طی این پروسه ابتدا یک ایمیل دریافت می کنید که شما را از فرآیند حذف اکانت مطلع می کند و اگر مجدد به اکانت خود وارد نشوید، برای همیشه آن را از دست خواهید داد. لازم به ذکر هست که اگر شما از بازیکنان بازی رینبو سیکس سیج هستید در صورت حذف شدن اکانت یوبی سافت , اطلاعات و پیشرفت شما در بازی نیز از بین می رود!

حذف خودکار اکانت های غیر فعال توسط یوبی سافت

چقدر زمان داریم؟

 

با انتشار این خبر، بسیاری از گیمرهای شبکه یوپلی وحشت زده شدند و موج عظیمی از آن ها به سمت سرور ها سرازیر شدند، تا از حذف اکانت یوبی سافت خود جلوگیری کنند، اما جای نگرانی نیست. شرکت ubisoft تایید کرده است که فرآیند حذف اکانت یوپلی زودتر از 4 سال آغاز نمی شود. یعنی شما باید اکانت خود را 4 سال به حال خود رها کرده باشید تا پروسه حذف آغاز شود. پس از 4 سال یک ایمیل دریافت می کنید که به شما 30 روز مهلت می دهد تا در اکانت خود لاگین کنید و به استفاده از آن ادامه دهید. در غیر این صورت داده های حساب کاربری حذف خواهد شد.

با توجه به اینکه 4 سال زمان بسیار زیادی برای عدم فعالیت است، می توان تا حدی به یوبی سافت حق داد که چنین فرآیندی را برای کاهش حجم داده های سرورهای خود در نظر داشته باشد. به نظر میرسد که دیگر کمپانی ها پروسه های مشابهی داشته باشند. به طور مثال استیم تا ابد اکانت شما را نگه خواهد داشت، حتی اگر اکانت خالی باشد. با این حال اگر از حذف خودکار اکانت یوبی سافت خود واهمه دارید، امروز بهترین زمان است که به آن سر بزنید. اگر اطلاعات اکانت خود را فراموش کردید و یا نمیتوانید با آن وارد شوید، با استفاده از خدمات ریکاوری اکانت یوبی سافت ما، به حساب کاربری خود مجدد دسترسی پیدا خواهید کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید