اخبار, نوشته ها

بازی The Day Before مجدد به مورد انتظارترین بازی استیم تبدیل شد

بازی The Day Before مجدد به یکی از مورد انتظارترین (Most Anticipated) بازی های استیم تبدیل شد.

جامعه گیمر ها در مقابل سازندگان بازی و برخی عناوین رفتار های عجیبی نشان میدهند. برخی کمپانی ها بارها و بارها باعث پشیمانی و ناامیدی گیمرها شده اند، اما با معرفی یک عنوان جدید همه چیز فراموش می شود. گاهی هم بازی هایی مثل The Day Before را داریم که یکی از پر حاشیه ترین و پر شایعه ترین بازی های MMO و Survival حال حاضر است. دو روز پیش مشخص شد که این بازی مجدد با تاخیر روبرو شده است.

بازی The Day Before استیم

تاخیر تاریخ عرضه این بازی، چیز جدیدی نیست و بارها اتفاق اتفاده است. بسیاری از گیمر ها، استریمر ها و سایت های خبری نسبت به این بازی ها بدبین هستند و تا جایی پیش رفته اند که سازندگان بازی را کلاه بردار و شیاد خوانده اند. حال اگر چارت های استیم را باور کنیم، بازی The Day Before بار دیگر به یکی از مورد انتظار تریم بازی های استیم تبدیل شده است.

این موضوع سوال ایجاد می کند، که واقعا جامعه گیمر ها چه انتظاراتی از سازندگان دارند؟ چطور ممکن است که با تمام شک و تردید ها درمورد این بازی، همچنان بسیاری به آن علاقه مند هستند؟ آیا این بازی توانسته اعتماد گیمر ها را مجدد بدست آورد؟ یا بسیاری فقط این بازی را در Wishlist خود قرار داده اند تا سرنوشت آن را ببینند؟

با نزدیک شدن تاریخ عرضه بازی در تاریخ 7 دسامبر (16 آذر) نتیجه را خواهیم دید.

دیدگاهتان را بنویسید