اخبار, نوشته ها

تریلر عرضه اسپایدرمن 2 رونمایی شد

با نزدیک شدن تاریخ عرضه بازی، تریلر عرضه اسپایدرمن 2، یکی از پرانتظارترین عنوان های سال 2023 توسط سونی عرضه شد. تنها 5 روز تا عرضه این بازی باقی مانده و این تریلر بسیار اکشن و مهیج از دو مرد عنکبوتی، ما را به وجد آورده است.

این تریلر 1 دقیقه و 13 ثانیه ای، مخلوطی از گیم پلی و تصاویر سینمایی بازی را به رخ میکشد و یاد آور وقایع بازی تا به اینجا و خطرات روبرو می شود.

به گفته سونی:” مردان عنکبوتی، پیتر پارکر و مایلز مورالز، برای یک ماجراجویی هیجان انگیز جدید، در فرنچایز مورد تحسین Marvel’s Spider-Man، برای پلی استیشن 5 بازگشته اند. وقایع این بازی 9 ماه پس از اتفاقات Marvel’s Spider-Man: Miles Morales رخ می دهد. در ادامه این بازی، روابط پیتر و مایلز، زمانی که سیمبیوت مرموز ظاهر میشود، سنجیده خواهد شد.

از طرفی، پیتر با بدست آوردن قدرت های سیمبیوت در حال تغییر است. مایلز، مری جین، هری و دیگر دوستان باید به پیتر کمک کنند. در عین حال با خطراتی که توسط شخصیت های منفی مثل کریون، لیزارد، سندمن و ونوم ایجاد شده است روبرو شوند.”

اسپایدر من 2 برای پلی استیشن

عرضه بازی کمتر از یک هفته دیگر

 

کمتر از یک هفته به عرضه اسپایدرمن 2 باقی مانده است. با رونمایی از نقد و بررسی ها و امتیازات بازی، به نظر میرسد استودیوی اینسامنیاک گیمز، یک موفقیت بزرگ دیگر کسب کرده است.

بازی اسپایدرمن 2، در تاریخ 20 اکتبر سال جاری میلادی، برای پلی استیشن 5 به طور انحصاری عرضه خواهد شد. در حال حاضر خبری از عرضه این بازی برای کنسول های دیگر و یا کامپیوتر های شخصی منتشر نشده است. اما با توجه به فروش خوب و موفقیت این بازی در پلتفرم استیم، عرضه آن برای کامپیوتر دور از ذهن نیست.

تریلر عرضه اسپایدرمن 2 را می توانید از از طریق صفحه رسمی یوتیوب پلی استیشن، مشاهده نمایید.

در صورتی که این تریلر شما را نیز هیجان زده کرده است، میتوانید برای خرید بازی Spider-Man 2 برای پلی استیشن 5، از طریق فروشگاه ما اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید