اخبار, نوشته ها

الیت اپراتور Thorn به رینبو سیکس سیج اضافه شده

اولین ست الیت Thorn عرضه شد

 

شرکت یوبی سافت، با هر سیزن جدید رینبو سیکس سیج، تعدادی باندل اسکین مخصوص برای اپراتور ها، با نام Elite عرضه می کند. این باندل ها شامل اسکین های مخصوص با طراحی ویژه هستند که تفاوت بسیاری با دیگر اسکین ها هم در ظاهر و هم در کیفیت دارند. این باندل ها معمولا شامل آیتم های متعدد با یک تم خاص برای یک اپراتور می شوند که میتوانند به طور کلی ظاهر اپراتور را عوض کنند. حال نوبت به عرضه اولین اسکین و ست الیت برای اپراتور Thorn رسیده است.

یوبی سافت به تازگی الیت Thorn را طی یک تریلر جذاب معرفی است که یک باندل شامل آیتم های زیر است:

یونیفرم Fearsome Blade

یک عدد Headgear

یک عدد Victory dance

یک عدد کارت اپراتور

یکی عدد اسکین گجت

یک عدد اسکین اسلحه UZK50GI SMG

یک عدد چارم اسلحه

افزایش محبوبیت سه برابری Thorn در یک هفته

باندل الیت Thorn، شمایل یک جنگجوی سلتی (Celtic) را به تورن می دهد که با استفاده از سپر و نیزه مبارزه می کند. البته فقط در Victory dance شاهد سپر و نیز هستیم و امکان استفاده از این ایتم ها قاعدتا در یک بازی شوتر مثل رینبو سیکس سیج امکان پذیر نیست.

به نظر میرسد که اپراتور تورن در گذشته طرفداران زیادی نداشته و Pick rate او در حد قابل توجه نبوده است. به همین دلیل یوبی سافت مدتی قابل کیت این اپراتور را به روز رسانی کرد و حال یک الیت نیز برای او عرضه کرده است. بر اساس گزارشات میزان انتخاب تورن در بازی با این تغییرات در طی یک هفته 3.3 برابر شده است.

معرفی الیت تورن رینبو سیکس، یک اقدام موثر توسط یوبی سافت برای عرضه یک ست الیت برای تمامی اپراتور ها است، زیرا در حال حاضر برخی اپراتور ها بیش از یک ست دارند، در حالی که برخی تا به حال هیچ الیتی دریافت نکرده اند.

امکان خرید الیت Thorn رینبو سیکس، از امروز برای پلتفرم های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اکس و اس، آمازون لونا و PC میسر شده است. خرید الیت رینبو سیکس به تمامی طرفداران این بازی پیشنهاد می شود، چرا که اسکین های بهتر و با کیفیت تر از الیت در این بازی یافت نمی شود. برای خرید الیت Thorn و دیگر محصولات رینبو سیکس، مانند بتل پس و کردیت رینبو، میتوانید به صفحه محصولات رینبو سیکس در فروشگاه ما مراجعه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید