مقالات, نوشته ها

کد مپ رینبو سیکس در فورتنایت

1 کد مپ رینبو سیکس در فورتنایت

کد مپ رینبو سیکس در فورتنایت چیست و چگونه استفاده می شود؟

 

در صورتی که با بازی رینبو سیکس سیج و بخش Creative Mode فورتنایت آشنا نباشید، ممکن است برایتان سوال باشد، منظور از کد مپ رینبو سیکس در فورتنایت چیست؟

در بازی Fortnite، ابزار و قابلیت هایی در اختیار گیمرها گذاشته شده است، تا بتوانند با استفاده از امکانات موتور گرافیکی این بازی، نقشه ها و Game Mode های دلخواه خود را در بخش Creative Mode طراحی کنند.

با استفاده از این ابزار، برخی افراد خلاق موفق شده اند که محتوا و نقشه های دیگر بازی ها را در فورتنایت بازسازی کنند. مثلا شخصی نقشه بازی !Only Up را در فورتنایت بازسازی کرده است و شخصی دیگر نقشه شهر راکون سیتی از سری بازی های رزیدنت اویل را در این بازی طراحی کرده است. زمانی که مراحل ساخت محتوا پایان می یابد، شخص سازنده می تواند آن را با دیگر بازیکن ها به اشتراک بگذارد. این اشتراک گذاری توسط یک کد انجام پذیر است. در این مطلب نیز قصد معرفی تعدادی کد مپ رینبو سیکس در فورتنایت را داریم، که توسط برخی از طرفداران خلاق این دو بازی ساخته شده اند.

کد مپ رینبو سیکس در فورتنایت

محتوای مپ رینبو سیکس

 

شاید تصور کنید مپ رینبو سیکس در فورتنایت، به این معنی است که شما فقط در یک نقشه مشابه نقشه های رینبو سیکس بازی را اجرا خواهید کرد و Game Mode بازی مثل دیگر بخش های فورتنایت است، اما چنین نیست.

طراحان این نوع محتوا، میتوانند برای مپ های طراحی شده یک سری ماموریت تعریف کنند و قوانین خاص خود را برای هر مپ وضع کنند. برای مثال، در برخی مپ ها دو نقطه برای بمب گذاری وجود دارد که یک تیم باید از آنها دفاع کند و تیم دیگر باید تلاش به بمب گذاری کند. در بازی رینبو چندین شخصیت قابل بازی وجود دارد که به آنها اپراتور گفته می شود. هر اپراتور یک کیت مخصوص، تشکیل شده از سلاح و ابزار متعدد در اختیار دارد.

در مپ های رینبو سیکس برای فورتنایت نیز، چند کیت سلاح و ابزار بر اساس کیت اپراتورهای رینبو سیکس در نظر گرفته شده است. شما باید از بین اپراتور های موجود یکی را انتخاب کنید و مانند بازی رینبو ماموریت های خود را انجام دهید.

کد های مپ رینبو سیکس

 

در این بخش، ابتدا تعدادی کد مپ رینبو سیکس در فورتنایت را معرفی خواهیم کرد، که به شرح زیر است:

  • کد مپ: 2402-9086-2329

در این مپ، یکی از خانه های موجود در نقشه رینبو سیکس که محل اجرای ماموریت ها است، توسط سازندگان طراحی شده است. این نقشه دارای سه گیم مد، Gun Game، Capture Point و Free For All است و ماموریت ها بر اساس نوع گیم مد تغییر می کند. کیت ابزار و سلاح بیش از 10 اپراتور برای این نقشه طراحی شده است.

  • کد مپ: 9315-3255-7089

در این مپ نیز یکی از مپ های رینبو سیکس به نام House در فورتنایت بازسازی شده است. این نقشه بین 2 تا 10 بازیکان گنجایش داشته و دارای دو نقطه برای بمب گذاری است. یک تیم باید از این دو نقطه دفاع کند و تیم مقابل باید برای بمب گذاری در این دو نقطه تلاش کند. هر تیمی که چهار راند مختلف را ببرد، برنده بازی خواهد بود.

مپ Rainbow Six در فورتنایت

چگونه از کد ها استفاده کنیم؟

 

حال سوال اینجاست که چگونه باید از کد مپ رینبو سیکس در فورتنایت استفاده کنیم؟ زمانی که وارد بازی می شوید، در منوی اصلی، ابتدا به صفحه Creative رفته و سپس گزینه Discovery را انتخاب کنید. پس از آن به صفحه Island Code وارد شوید. در این صفحه یک کادر وجود دارد که می توانید کد های مورد نظر خود را در آن وارد کنید. پس از وارد کردن کد، میتوانید از همین بخش به نقشه مورد نظر ملحق شوید. افراد زیادی همه روزه در حال طراحی مپ های جدید در بخش Creative Mode هستند و آن را با دیگران اشتراک گذاری می کنند.

در کنار خرید محصولات فورتنایت، ساخت و طراحی چنین مپ هایی میتواند روشی برای کمک به رشد این بازی محبوب باشد، زیرا برخی از این مپ ها به قدری محبوب می شوند، که تعداد بازیکنان فعال آنها، از بخش های رسمی بازی نیز بیشتر می شود. ساخت و استفاده از این مپ ها رایگان بوده و در صورتی که مپ ساخته شده توسط شما محبوبیت پیدا کند، سازندگان فورتنایت برای شما هدایا نیز در نظر خواهند گرفت.

 

دیدگاهتان را بنویسید