اخبار, نوشته ها

تاریخ عرضه رینبو سیکس موبایل

رینبو سیکس موبایل

تاریخ عرضه رینبو سیکس موبایل

 

در گذشته، شاهد عرضه بازی های نسخه موبایل متعددی بر اساس عنوان های مشهور بوده ایم. اما این عنوان ها اصولا طرفداران زیادی پیدا نمیکردند، چرا که نسخه های موبایل تفاوت زیادی با بازی های اصلی داشتند.

در سال های اخیر میبینیم که فاصله بین بازی های کامپیوتر و نسخه موبایل در حال کمتر شدن است و با پیشرفت سخت افزار های گوشی و تبلت ها شاهد عرضه بازی هایی برای موبایل هستیم که گاهی از نسخه کنسول و پی سی نیز بهتر هستند. بازی رینبو سیکس موبایل، یکی از این بازی ها است که می توان آن را یک نسخه جمع و جور از بازی Rainbow Six Siege فرض کرد. با نزدیک شدن این بازی به مراحل پایانی تولید، در این مطلب، تاریخ عرضه رینبو سیکس موبایل را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

سازندگان رینبو سیکس موبایل، سعی کرده اند تا حد امکان این بازی را به عنوان رینبو سیکس سیج نزدیک نگه دارند، اما در عین حال بازی را به شکلی طراحی کنند تا طرفداران این سری بازی ها دلیل کافی برای اجرا کردن آن بر روی موبایل داشته باشند. به طور مثال در نسخه موبایل، بر خلاف نسخه کامپیوتر، بازیکنان به دو تیم Attacker  و Defender تقسیم می شوند و برای هر تیم اپراتور های خاصی در نظر گرفته شده است. یعنی نمیتوان یک اپراتور Defender را در تیم Attacker استفاده کرد. در عین حال، این اپراتور ها بر اساس شخصیت های بازی رینبو سیکس سیج طراحی شده اند.

این تفاوت ها در بین دو نسخه موبایل و کامپیوتر باعث شده تا افراد بسیاری برای عرضه نسخه موبایل رینبو سیکس هیجان زده شوند. اما رینبو سیکس موبایل کی عرضه می شود؟

رینبو سیکس موبایل

نسخه های بتا و تاریخ عرضه بازی

 

بازی رینبو سیکس موبایل در حال حاضر مرحله آزمایشی Closed Beta را پشت سر گذاشته است. در این مرحله تعداد بازیکنان محدودی که از قبل برای تست این بازی ثبت نام کرده اند میتوانند آن را اجرا کنند تا در توسعه بازی به سازندگان کمک کنند. این نسخه بسیار محدودیت دارد و بعد از پایان دوره بتا، داده های بازیکنان ریست میشود. آخرین دوره آزمایشی Closed beta، طی ماه ژوئن سال 2023 اجرا شد و پس از مدتی پایان یافت.

2 تاریخ عرضه رینبو سیکس موبایل

مدتی بعد این بازی وارد مرحله آزمایشی Open Beta خواهیم شد. این نسخه برای عموم گیمر ها در دسترس است و بسیاری از قابلیت ها و امکانات بازی طی آن عرضه خواهد شد. اما مانند تمامی بازی های نسخه بتا، باید انتظار مشکلات متعدد، باگ ها و کمبود های سرور را نیز داشته باشید. در حال حاضر، تاریخ عرضه نسخه Open Beta مشخص نیست، اما میتوانید از طریق فروشگاه گوگل پلی برای نسخه اندروید و از طریق وب سایت یوب سافت برای نسخه iOS، جهت پیوستن به نسخه بتا ثبت نام کنید.

پس از اینکه این بازی مدتی را در مرحله نهایی بتا سپری کرد، نوبت به عرضه رسمی و کامل بازی خواهد رسید. در حال حاضر تاریخ عرضه رینبو سیکس موبایل مشخص نیست. اما با نزدیک شدن مرحله آزمایشی Open Beta، اطلاعات بیشتری نیز در اینباره دریافت خواهیم کرد. یوبی سافت انتظار دارد که این بازی تا قبل از پایان سال میلادی 2023، روانه بازار شود.

3 عرضه Rainbow Six Mobile

تا زمان عرضه رینبو سیکس موبایل چه کنیم؟

 

حال با اینکه تاریخ عرضه رینبو سیکس موبایل مشخص نیست، اما طرفداران این نوع بازی های آنلاین شوتر میتوانند تا زمان عرضه آن، اوقات فراغت خود را در نسخه اصلی این بازی سپری کنند، که محتوای بسیاری برای آن عرضه شده است. سیزن جدید این بازی مدتی است که در اختیار عموم قرار گرفته و امکان خرید بتل پس رینبو سیکس را مهیا کرده است. این سیزن جدید، باندل، اسکین و الیت های جدیدی نیز به همراه داشته است و میتوانید برای خرید محصولات رینبو سیکس نیز وارد عمل شوید. امیدواریم که محتوای این چنینی را در  Rainbow Six Mobile نیز مشاهده کنیم.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید