اخبار, نوشته ها

مارکت رینبو سیکس افتتاح شد: فروش اسکین های چند صد دلاری

بازیکنان قدیمی رینبوسیکس که مدت هاست به بازی میپردازند، به چاه نفت زده اند. یوبی سافت به تازگی بخش Marketplace بازی Rainbow Six Siege را از طریق وب سایت این بازی به راه انداخته است. در این فروشگاه بازیکنان میتوانند اسکین ها و انواع آیتم های کازمتیک بازی را به فروش بگذارند و یا از دیگر بازیکن ها خریداری کنند. برخی از اسکین ها حتی صدها دلار مارکت رینبو سیکس قیمت دارند.

یوبی سافت مدتی قبل اعلام کرد که قصد راه اندازی مارکت رینبو سیکس مشابه به مارکت اسکین بازی کانتر استرایک در استیم دارد. این فروشگاه به تازگی راه اندازی شده است و بازیکنان با ثبت آیتم های خود برای فروش می توانند کردیت بازی R6 دریافت کنند. این فروشگاه در حال حاضر در مرحله بتا به سر می برد و بازیکنان محدودی به آن دسترسی دارند. اما با سر زدن به این فروشگاه متوجه خواهید شد که قیمت های بسیار عجیبی برای اسکین های کمیاب بازی پرداخت می شود.

جزییات خرید و فروش اسکین ها در این فروشگاه در اختیار مخاطب قرار نگرفته اند، اما در با نگاهی به آیتم های لیست شده، میتوانید بازه قیمتی اسکین ها، تعداد آیتم های لیست شده و مبلغ آخرین فروش را مشاهده کنید. اگر این عدد ها در حال حاضر درست باشد، پس میتوان گفت، برخی اسکین های بازی با قیمت های 30 یا 60 و حتی بیش از 100 دلار به فروش رسیده اند.

مارکت رینبو سیکس افتتاح شد

اسکین 30 میلیونی رینبو سیکس سیج

 

در زمان انتشار این مطلب، یکی از پرطرفدارترین آیتم های بازی که خواستار زیادی دارد، اسکین Glacier اسلحه های بازی است که فقط یک بار در سال 2016 به فروش رسید. در حال حاضر 12 عدد از این اسکین در مارکت ثبت شده است که آخرین آن 20.000 کردیت رینبو قیمت دارد. این یعنی حدود 125 دلار. با توجه به قیمت دلار، قیمت این اسکین در کشور ها نزدیک به 7 میلیون تومان است.

یکی دیگر از آیتم های گران قیمت هدگیر Death Sentence Jager است که حدود 35.000 کردیت (حدود 200 دلار) به فروش رسیده است. یک چارم ویژه که به شرکت کنندگان مسابقات 2018 بازی R6 ارائه شده است نیز با قیمت 50.000 کردیت به فروش رفته است که چیزی بالغ بر 300 دلار می شود. البته در حال حاضر رکورد فروش به اسکین 416-Carbine تعلق دارد که با قیمتی بیش از 600 دلار ( حدود 34 میلیون تومان) در مارکت رینبو سیکس به فروش رسیده است.

دلیل استفاده از جمله “به نظر میرسد” این است که، صدها معامله در این فروشگاه در حال انجام است و تشخیص دقیق وضعیت کمی دشوار است. یادآور می شویم که چنین موجی از خرید و فروش آیتم ها در حالی رخ داده است که این مارکت در مرحله بتا به سر میبرد. بازیکنان برای پیوستن به نسخه بتا باید لول 25 باشند و تا به حال برای تقلب و رفتار نامناسب بن نشده باشند.

فروش اسکین های چند صد دلاری رینبو سیکس سیج

اقدامی پردر آمد برای یوبی سافت

 

جای تعجب ندارد که برخی حاضرند، صدها دلار برای اسکین های کمیاب خرج کنند. مارکت استیم در گذشته این موضوع را اثبات کرده است. تفاوت اینجاست که در استیم،امکان معامله اسکین های کمیاب بازی هایی مثل کانتر استرایک با پول واقعی از طریق استیم والت نیز وجود دارد. این موضوع برخی گیمر ها را به میلیونر تبدیل کرده است. اما در فروشگاه رینبو سیکس، آیتم ها فقط با کردیت معامله می شوند. پس از فروش هر آیتم، یوبی سافت 10% مبلغ آیتم را به عنوان اجرت فروش کسر می کند. حال یک حساب ذهنی میتواند نشان دهد تا این فروشگاه چه سود قابل توجهی برای یوبی سافت خواهد داشت.

تمامی اسکین ها و آیتم های بازی در مارکت رینبو سیکس سیج قابل معامله نیستند. بیشتر آیتم های که امکان فروش دارند در بسته های آلفا دیده شده اند. به نظر میرسد بیشتر آیتم هایی که در باندل های فروشگاه داخلی بازی به فروش رفته اند، در مارکت قرار نگرفته اند. یوبی سافت بدون شک به خوبی میداند چه آیتم هایی طرفداران زیاد دارد، تا اطمینان حاصل کند این آیتم ها قابل فروش هستند.

جهت خرید اسکین و ایتم های مورد نظر خود میتوانید کردیت رینبو سیکس را با قیمت مناسب از ما تهیه کنید و همچنین جهت خرید و فروش ایتم بازی میتوانید به سایت ویپاک مارکت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید