اخبار, نوشته ها

بازی‌های ماه می 2023 پلی استیشن پلاس مشخص شدند

بازی‌های ماه می 2023 پلی استیشن پلاس

پلی استیشن پلاس با سه بازی جدید به روز رسانی خواهد شد.کمپانی سونی، طی اطلاعیه رسمی بازی های پلی استیشن پلاس ماه می را معرفی کرد. این بازی ها شامل عناوینی چون Grid Legends، Chivalry 2 و Descenders می شود. این سه بازی، از روز سه شنبه دوم ماه می ( 12 اُردیبهشت ماه) تا روز 6 ژوئن (16 خرداد ماه) برای اعضای سرویس پلی استیشن پلاس در دسترس خواهند بود. در ادامه نگاهی به بازی های این ماه خواهیم داشت.

بازی‌های ماه می 2023 پلی استیشن پلاس

Grid Legends برای پلی استیشن 4 و 5

 

Grid Legends تجربه ای جنجالی از یک بازی اتومبیل سواری است. این بازی هیجان غیر قابل پیش بینی مسابقات اتومبیل رانی را با انواع متنوعی از مسابقات و داستانی مسحور کننده ترکیب می کند، و شما را به قلب هیجان می برد.

Grid Legends در پلی استیشن پلاس

شما در داستان این بازی در کانون ماجرا قرار خواهید گرفت. یک داستان جذاب که توسط بازیگران مشهور و درجه یک، از جمله Ncuti Gatwa جان گرفته است. در این داستان با شخصیت های تندخو، سیاست های محدود کننده و رخدادهای دراماتیک روبرو خواهید شد. همچنین با اعضای تیم مشهور Ravenwest Motorsport مسابقه خواهید داد.

سفر مجدد به قرون وسطا با نسخه دوم Chivalry

 

بازی Chivalry 2 که این ماه برای پلی استیشن پلاس عرضه خواهد شد، بار دیگر شما را میدان های نبرد قرون وسطایی خواهد برد. این عنوان یک بازی اکشن، اول شخص و  مولتی پلی است که از نبردهای حماسه ای فیلم های تاریخی الهام گرفته شده است. در Chivalry 2 بازیکنان به لحظاتی حساس از این دوران سفر کرده و در نبردهایی بزرگ در محیطی قرون وسطایی شرکت خواهند کرد. این نبرد ها، شامل تورنومنت های گسترده یا حملات محاصره ای به یک قلعه می شوند.

بازی حماسی Chivalry 2

این بازی دارای چهار کلاس اصلی و 12 کلاس فرعی است. با توجه به سبک و علاقه خود میتوانید کلاس مورد علاقه خود را انتخاب کنید. هر کلاس دارای مجموعه ای خاص از قابلیت ها و سلاح ها است. پس از انتخاب کلاس میتوانید به نبرد های 64 نفره عظیم بازی بپیوندید. لازم به ذکر است، نسخه پلی استیشن 5 بازی دارای کیفیت تصویر  4Kو نرخ فریم 60 می باشد.

Descenders در پلی استیشن پلاس

 

بازی Descenders یک بازی دوچرخه سواری در شیب است. Descenders یک بازی آسان است که هر کسی میتواند وارد آن شود، اما مهارت پیدا کردن در آن دشوار است. این بازی دارای یک سیستم فیزیک عمیق است که به شما امکان می دهد تمام حرکات دوچرخه سوار خود را به طور دقیق کنترل کنید. در طی مسابقات باید از صخره های متعدد بپرید، از سراشیبی ها پایین بروید و یا از مانور های هیل بامب استفاده کنید. مراحل این بازی به صورت رویه ای تولید شده اند، یعنی هر مرحله به صورت تصادفی توسط بازی ساخته می شود و هیچ یک از مراحل شبیه به بقیه مراحل نیست.

بازی Descenders

در طی بازی باید فریم های متنوعی برای دوچرخه خود بدست آورید. همچنین قابلیت هایی که برای سبک دوچرخه سواری شما مناسب است بیابید، دوچرخه و پدال های جدید باز کنید و سیستم سوابق آنلاین خود را بسازید. این بازی که برای پلی استیشن پلاس عرضه خواهد شد، در حال حاضر فقط برای کنسول پلی استیشن 4 در دسترس است.

پلی استیشن پلاس اسنشیال

سرویس پلی استیشن پلاس که با نام پلی استیشن پلاس اسنشیال نیز شناخته می شود، از طریق فروشگاه ویپاک پلاس قابل خریداری است. خرید اشتراک از فروشگاه ما، قیمت مناسب تری نسبت به روش های دیگر دارد.شما با خرید پلی استیشن پلاس اسنشیال میتوانید سه بازی گفته شده را به رایگان دریافت کنید و برای همیشه در اکانت خود نگه دارید.

اعضای پلی استیشن پلاس، تا تاریخ اول ماه می (11 اُردیبهشت) فرصت دارد تا بازی های ماه قبل، یعنی Meet your maker، Sackboy: A Big Adventure و Tails of Iron را دریافت کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید