اخبار, نوشته ها

بازی NBA 2K 23 به پلی استیشن پلاس اسنشیال اضافه شد !

NBA 2K برای پلی استیشن پلاس

 بازی NBA 2K 23 به پلی استیشن پلاس اسنشیال راه پیدا کرد

 

شرکت سونی به تازگی بازی های جدید عرضه شده برای سرویس پلی استیشن پلاس اسنشیال  را معرفی کرد. این بروزرسانی شامل بازی NBA 2K 23 و Jurassic World Evolution 2 و Trek to Yumi می شود.

پلی استیشن پلاس به طور ماهانه بروز رسانی می شود و هر ماه سه بازی جدید به این سرویس راه پیدا می کنند. اما با انتشار اخبار بازی های اضافه شده به این سرویس، همیشه یک بازی در صدر قرار می گیرد. این بازی معمولا یک عنوان محبوب و بسیار گران تر از دو عنوان دیگر است. این ماه بازی NBA 2K 23 گل سرسبد بروز رسانی Playstation Plus Essential است.

NBA 2K برای پلی استیشن پلاس

بازی های ماه June 2023 پلی استیشن پلاس

 

بازی NBA 2K که به صورت سالانه عرضه می شود طرفداران بسیاری دارد. طرفداران بسکتبال به خوبی با این بازی آشنا هستند و نیاز به معرفی ندارد. در حال حاضر برای خرید این بازی برای پلی استیشن 5 باید مبلغ 69.99 دلار و برای نسخه پلی استیشن 4 مبلغ 59.99 دلار پرداخت کنید، که برای گیمر های ایرانی مبلغ بسیار بالایی است. خوشبختانه با عرضه این بازی بر روی پلی استیشن پلاس می توانید بازی را با قیمت بسیار مناسب تری در اختیار داشته باشید.

بروز رسانی پلی استیشن پلاس اسنشیال

NBA 2K 23 از لحاظ جلوه های بصری بهبود های کوچکی داشته است. لیست اعضای تیم ها نیز بر اساس آخرین تغییرات سال جاری بروز رسانی شده است.

دو بازی Jurassic Park Evolution 2 و Trek to Yumi نیز به نوبه خود بازی های جذابی هستند. بازی ژوراسیک پارک اولوشن 2، یک بازی استراتژی و مدیریت منابع است که در آن شما مدیریت پارک ژوراسیک را بر عهده دارید و باید دایناسور ها و توریست های مراجعه کننده به موزه را مدیریت کنید.

Jurassic Park Evolution 2

بازی Trek to Yumi نیز یک بازی اکشن و ماجراجویانه به سبک Side Scroller است. در این سبک، دوربین بازی حالتی دو بعدی دارد و شما رخداد های بازی را از یک جهت تماشا می کنید. در این بازی شما در نقش یک شمشیر زن ژاپنی به نام هیروکی ایفای نقش می کنید که برای محافظت از شهر خود و مردمی که دوستشان دارد تلاش می کند. سبک گرافیکی منحصر به فرد و داستان این بازی از نقاط قوت آن به شمار می شود. هر سه بازی اشاره شده برای کنسول های PS4 و PS5 در دسترس هستند.

بازی Trek to Yumi

خرید پلی استیشن پلاس اسنشیال با قیمت ارزان

سرویس پلی استیشن پلاس اسنشیال روشی مناسب برای دسترسی به بازی NBA 2K 23 و دیگر بازی ها با قیمتی مناسب است. این سرویس حق اشتراکی، مجموعه ای از بازی ها را با قیمتی پایین در اختیار گیمر ها قرار می دهند تا نیاز به خرید بازی ها به صورت جداگانه نداشته باشند.

با خرید این سرویس از فروشگاه ویپاک پلاس بازی NBA 2K 23 برای همیشه در اکانت شما باقی خواهد ماند، چرا که اشتراک پلی استیشن پلاس با اطلاعات خریدار ساخته خواهد شد. از این طریق امکان تمدید مجدد سرویس وجود دارد تا برای همیشه به مجموعه بزرگی از بازی ها دسترسی داشته باشید. قیمت حق اشتراک پلی استیشن پلاس اسنشیال در فروشگاه ویپاک پلاس بسیار ارزان بوده تا مشتریان بتوانند در طولانی مدت، بدون نگرانی از قیمت، سرویس خود را تمدید کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید