اخبار, نوشته ها

رویداد پست مالون در ایپکس لجندز 16 آبان آغاز خواهد شد

رویداد پست مالون در ایپکس لجندز

رویداد پست مالون در ایپکس لجندز به زودی آغاز خواهد شد.

رویداد پست مالون در ایپکس لجندز

پست مالون (Post Malone)، خواننده مشهور آمریکایی، طی تیزری کوتاه از حضور خود در بازی Apex Legends طی یک رویداد رونمایی کرد.تاریخ شروع آن 7 نوامبر (16 آبان) خواهد بود. جزییات این رویداد به تازگی توسط EA رونمایی شده است. پست مالون که به نظر میرسد خود یک گیمر باشد، در گذشته علاقه خود را به صنعت بازی سازی نشان داده است. در سال 2020، این خواننده رپ آمریکایی در شرکت ورزش های الکترونیک Envy Games سرمایه گذاری بسیار بزرگی کرده است.

طی این رویداد، چند اسکین و باندل جدید با تم پست مالون به بازی اضافه خواهد شد که در تصویر زیر مشاهده می کنید.

رویداد پست مالون در ایپکس لجندز

این روز ها شاید همکاری های متعددی بین چهره های شناخته شده و بازی های کامپیوتری هستیم. بازی اورواچ  نیز به تازگی با یک گروه خواننده پاپ کره ای قرار داد بسته است. طی این رویداد اسکین های ویژه به همراه موسیقی های خاصی برای این بازی عرضه شده است. با حضور نیکی میناژ در وارزون و بازگشت اسنوپ داگ به این عنوان، سال بسیار پر از همکاری بین خوانندگان و شرکت های بازی سازی را پشت سر گذاشته ایم. حال نوبت به رویداد پست مالون در ایپکس لجندز رسیده است.

بازی ایپکس لجندز این روز ها در صدر جدول بازی های آنلاین قرار گرفته و با سیزن های فعال و بروز رسانی های متعدد، بازیکنان فعال آن در حال افزایش هستند. برای خرید کوین این بازی و پیوستن به جمع گیمر ها به صفحه مخصوص Apex Legends در فروشگاه ما مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید