اخبار, نوشته ها

قابلیت کراس پلی، PvP و دیگر بروز رسانی ها برای Palworld در راه هستند

قابلیت کراس پلی، PvP و دیگر بروز رسانی ها برای Palworld در راه هستند

Palworld بازی نقش آفرینی مولتی پلیر به سبک بقا، موفق شده در 6 روز 8 میلیون نسخه بر روی استیم به فروش برساند. این موفقیت خیره کننده بدون در نظر گرفتن فروش این بازی بر روی ایکس باکس است. حال سازندگان بازی تصمیم گرفته اند تا بخشی از نقشه راه یا Roadmap خود برای توسعه این بازی را به اشتراک بگذارند. به این عنوان جالب که برخی آن را “پوکمان با تفنگ” می خوانند، به زودی بخش PvP اضافه خواهد شد. علاوه بر این شاهد عرضه Raid Boss ها خواهیم بود و همچنین قابلیت کراس پلی بین ایکس باکس و کامپیوتر در آپدیت های بعدی به بازی راه پیدا خواهند کرد.

توسعه دهنده بازی Pocket Pair این اطلاعیه را از طریق اکانت پلتفرم ایکس (توییتر سابق) به اشتراک گذاشته اند. البته برنامه زمانی خاصی برای نقشه راه توسعه بازی اعلام نشده است. پال ورلد همچنین بروز رسانی و بهبود های متعددی برای نسخه ایکس باکس دریافت خواهد کرد. قابلیت هایی مثل سرور ترانسفر و مایگریشن، بهبود هایی در سیستم ساخت و ساز، جزیره های جدید، Pal های جدید، باس فایت های متنوع و تکنولوژی های جدید.

خرید Palworld استیم 

بهبود عمل پیش از بروز رسانی

Pocket Pair در حال حاضر تمرکز خود را بر روی رفع مشکلات حساس و کلیدی بازی کرده است و قبل از توسعه آن باید از ثبات فعلی بازی اطمینان حاصل کند. به گفته سازندگان، فروش سرسام آور بازی، بسیار بیشتر از حد انتظار تیم توسعه دهندگان بوده است. در حال حاضر این استودیو با مشکلات کلیدی متعددی در زمینه ازدحام دسترسی روبرو است.  سازندگان وعده داده اند که باید ابتدا این مشکلات برطرف شود و سپس بر روی توسعه بازی کار شود.

بازی Palworld یک عنوان دسترسی زودهنگام برای ایکس باکس و کامپیوتر است. با میلیون ها بازیکن که روزانه به آن اضافه می شود، تیم Pocket Pair با تعداد زیادی باگ روبرو شده است. اولیت استودیو رفع چنین باگ هایی است.. برخی از این مشکلات شامل مشکل لودینگ بازی، هوش مصنوعی Pal ها و مسیریابی این موجودات، رول بک های متعدد و “تنظیمات پیکربندی کلیدی” می شود که نیاز به بهبود دارند.

بازی Palworld در حال حاضر برای ایکس باکس سری اس و ایکس، ایکس باکس وان و کامیپوتر عرضه شده است. برای خرید این بازی میتوانید از طریق فروشگاه ما اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید