اخبار, نوشته ها

بازی Palworld برای مقابله با چیترها پچ می شود

چیتر ها در Palworld

توسعه دهنده بازی Palworld استودیوی Pocketpair از بازیکنانی که تحت تاثیر متقلبان قرار گرفته اند عذرخواهی کرد. این استودیو اعلام کرد که در حال حاضر جلوگیری از تمامی متقلبان کار دشواری است.

اطلاعیه منتشر شده توسط این استودیو از طریق پلتفرم ایکس (توییتر سابق) نشان می دهد که تنها یک هفته پس از عرضه این بازی، متقلبان در سرور های رسمی بازی دیده شده اند. این اطلاعیه که با عنوان “درباره اقدامات مقابله با تقلب در سرورهای رسمی” منتشر شده است، Pocketpair اعلام کرد که برخی بازیکنان تایید کرده اند که امکان چیت در سرور های رسمی بازی وجود دارد.

Pocketpair در ادامه گفت، که یک پچ به زودی به بازی اضافه خواهد شد. اما متوقف کردن تمامی چیت ها به صورت آنی مشکل خواهد بود. از این رو، این تیم تمرکز بیشتری بر روی بخش امنیتی بازی خواهد داشت و فضایی را ایجاد کرد که همه بتوانند با آرامش از بازی لذت ببرند. در ادامه این استودیو از بازیکنان عذر خواهی کرد.

توسعه دهندگان Palworld برای مقابله با چیت پچ عرضه می کنند

هیچ چیز جلودار بازی Palworld نیست

در بیشتری مواردی که چنین اتفاقی در بازی های آنلاین رخ میدهد، معمولا سازندگان از توضیح بیشتر درباره روش تقلب خودداری می کنند. Pocketpair نیز از این قضیه مستثنا نیست. درباره روش چیت در بازی Palworld توضیح بیشتری داده نشده است. لازم به ذکر نیست که چرا بازیکنانی پیدا می شوند که در عنوان های مولتی پلیر نیز چیت می کنند.

با این حال هیچ یک از این مشکلات، ایرادات فنی، باگ ها و دیگر فراز و نشیب ها نتوانسته به هیچ وجه جلودار موفقیت بازی Palworld باشد. این بازی در هفته اول عرضه توانسته چندین رکورد فروش و تعداد بازیکنان فعال در استیم را بشکند. پال ورلد توسط استریمر های معروف نیز هزاران ساعت استریم شده است و رشد آن به همین شکل ادامه دارد.

Palworld برای ایکس باکس سری اس و ایکس، ایکس باکس وان و استیم عرضه شده است. هم اکنون میتوانید برای خرید Palworld برای استیم اقدام کنید و به جمع چندین میلیون بازیکن این عنوان نقش آفرینی و بقا بپیوندید.

دیدگاهتان را بنویسید