اخبار, نوشته ها

هیروی جدید اورواچ 2 برای مدت کوتاهی عرضه شد

هیروی جدید اورواچ 2

اولین هیروی رایگان اورواچ 2 برای مدت کوتاهی قابل بازی شد. این هیرو همراه با سیزن 10 بازی عرضه خواهد شد. علاقه مندان میتوانند Venture را از فردا تا روز یکشنبه 31 مارس (4 روز دیگر) تست کنند.

هیروی جدید Overwatch 2 که ونچر (Venture) نام دارد، اولین هیروی DPS از زمان عرضه Sojourn تا سال 2022 است. از آن زمان اتفاقات زیادی افتاده است. حال تمامی شخصیت ها تیرهای بزرگتری شلیک می کنند و Health بیشتری نیز دارند. همین موضوع شرایط را برای عرضه یک هیرو مثل ونچر فراهم کرده است که کار اصلی اش دمیج دادن (Damage) در فاصله نزدیک است.

هیروی جدید اورواچ 2 برای مدت کوتاهی عرضه شد

هیروهای جدید اورواچ 2 رایگان خواهند بود

طراحی ونچر الهامات زیادی از دوم فیست (Doomfist) گرفته است. یک شخصیت نبرد تن به تن نزدیک زن که یک در بازی اورواچ، یک هیروی DPS بود. دوم فیست قدیم، مانند یک شخصیت بازی های مبارزه ای بود که خود را به وسط تیم حریف پرتاب می کرد و با استفاده از شیلد خود را از مخمصه نجات میداد.ونچر نیز با استفاده از یک دریل به سمت دشمنان هجوم می برد و در طول مسیر شیلد دریافت می کند.

کیت ونچر هیروی جدید اورواچ 2 به شرح زیر است:

  • اسلحه اصلی با تیر های انفجاری برد نزدیک
  • قابلیت حفاری و رفتن به زیر زمین و بیرون پریدن برای غافلگیری دشمنان
  • قابلیت Dash چند جهته با یک دریل که دشمنان را به عقب هل می دهد
  • آلتیمیت دارای Shockwave که به سمت بیرون موج میدهد و دمیج وارد میکند
  • ضربات Melee بسیار قوی با استفاده از دریل
  • یک Passive که با استفاده از هر قابلیت به ونچر شیلد می دهد

با توجه به برنامه های جدید بلیزارد برای اورواچ 2، هیرو های جدید دیگر در بتل پس قرار داده نمی شوند و ونچر اولین هیروی رایگان است که تمام بازیکنان به آن دسترسی خواهند داشت. Venture به طور رسمی در تاریخ 16 آوریل (28 فروردین)، به همراه سیزن 10 بازی OW2 عرضه خواهد شد.

برای خرید محصولات قانونی اورواچ 2 با قیمت مناسب و تحویل سریع به بخش فروشگاه اورواچ 2 در سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید