اخبار, نوشته ها

انیمیشن Update Requires Restart در SMG جدید وارزون

جدیدترین باندل بازی Call of Duty Modern Warfare 3 و وارزون، شامل یک سلاح جدید با انیمیشن Easter Egg مضحک می شود که کنایه ای به پیام آزار دهنده ” Update requires restart” دارد. این پیام که به معنی “بروز رسانی نیاز به راه اندازی مجدد دارد” است، اعلانی است که بازیکنان مدرن وارفر به خوبی با آن آشنایی دارند و برخی نیز از آن متنفر شده اند. قیمت این SMG جدید وارزون 20 دلار است.

بازی های مدرن وارفر که در سال های اخیر عرضه شده اند، بعد از بروز رسانی نیاز به ریستارت دارد. با توجه به اینکه گاهی بروز رسانی های متعدد و پشت سر هم عرضه می شود، بازیکنان این عنوان از این پیام بیزار شده اند. بازیکنان کنسول با این پیام مشکل چندانی ندارند، زیرا بازی در عرض چند ثانیه مجدد راه اندازی می شود. اما بازیکنان کامپیوتر بسته به قدرت سیستم ممکن است تا چند دقیقه وقت را برای این ریستارت هدر بدهند. این مشکل از سال 2020 پا برجاست و حال به یک Meme در بین بازیکنان تبدیل شده است. به نظر میرسد که اکتیویژن به جای رفع این مشکل، قصد دارد با خندیدن به وضعیت خود حتی از این موضوع نیز کسب درآمد کند. SMG جدید وارزون گواه بر این موضوع است.

انیمیشن Update Requires Restart در SMG جدید وارزون

باندل Insert Coin Mastercraft و SMG جدید وارزون

در روز 5 ژانویه باندل کازمتیک Insert Coin Mastercraft در فروشگاه MW3 و Warzone عرضه شد. این باندل شامل چند آیتم مختلف می شود که در بین آن ها یک اوت فیت با ظاهری الهام گرفته از لباس های دهه 80، یک صفحه لودینگ، یک Emblem و یک SMG به نام Arcade Rhythmic دیده می شود. اگر سلاح را در حین بازی بررسی کنید، شخصیت شما سلاح را در جلوی خود میگیرد و با صفحه ای روبرو می شود که شباهت به صفحه لاگین مدرن وارفر دارد. شخصیت چند بار دکمه کنار صفحه روی سلاح را فشار می دهد تا اینکه با پیام “Update requires restart” روبرو می شود. این موضوع موجب می شود تا شخصیت با عصبانیت به اسلحه بکوبد از کار خود منصرف شود. اقدامی که مسلما بسیاری از بازیکنان مدرن وارفر نیز انجام داده اند.

SMG جدید وارزون

اکتیویژن از ایرادات بازی خود مطلع است

بازی مدرن وارفر و بخش وارزون آن که طرفداران بسیاری دارد، در سال های اخیر با فراز و نشیب بسیاری روبرو بوده و با اینکه مورد انتقاد زیادی قرار میگیرد، اما همچنان در حال رشد است. عرضه سلاحی مثل Arcade Rhythmic با چنین انیمیشن نشانه خوبی است. این موضوع بیان می کند، اکتیویژن از کم و کاستی بازی خود خبر دارد و حاضر است به همراه بازیکنان به مشکلات بازی خود بخندد. اما فرصت را نیز از دست نداده است تا از این موضوع که به لطف اجتماع بازیکنانش مشهور شده، کسب درآمد کند. البته ناگفته نماند که انیمیشن این سلاح به همین جا ختم نمی شود. این سلاح یک انیمشین مرگ پیکسلی جذاب برای دشمنان دارد که تا حد عجیبی سرگرم کننده است. دود خارج شده از آتش دهانه سلاح نیز با حالت پیکسلی طراحی شده است که به جذابیت آن می افزاید.

SMG Arcade Rhythmic باندل وارزون 2

بازیکنان فعال وارزون 2، میتوانند برای خرید باندل های کالاف دیوتی وارزون 2 و دیگر محصولات این بازی، به فروشگاه ما مراجعه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید