اخبار, نوشته ها

رونمایی رسمی از GTA VI طی ماه آذر، توسط راکستار تایید شد

تریلر جدید GTA VI

طی هفته گذشته، شایعات رونمایی و تریلر بازی GTA VI غوغایی در فضای مجازی به پا کرده بود. روز گذشته وب سایت بلومبرگ اعلام کرد که به گفته یک منبع داخلی در راکستار، این بازی به زودی معرفی رسمی خواهد شد. ساعاتی پس از این موضوع، راکستار با عرضه اطلاعیه ای رسمی، این خبر را تایید کرد و از عرضه تریلر و رونمایی رسمی از GTA VI طی ماه آذر (دسامبر) خبر داد. به نظر میرسد که شایعات پخش شده تا حدی درست بود، اما تاریخ اعلام شده طی آن اشتباه بود.

رونمایی رسمی از GTA VI طی ماه آذر

این اطلاعیه که توسط سم هاوزر از مدیر عاملان راکستار منتشر شد که به شرح زیر است:

 

ماه آینده، بیست پنجمین سالگرد راکستار گیمز است. به لطف حمایت بی نظیر بازیکنان، این فرصت را داشته ایم تا بازی هایی بسازیم که واقعا به آن ها علاقه مند هستیم. بدون شما هیچ یک از اینها ممکن نمیشد و ما از تمامی شما برای همراهی در این سفر سپاسگذاریم.

در سال 1998، راکستار گیمز، با این ایده ایجاد شد که بازی های ویدئویی به اندازه هر نوع سرگرمی میتواند برای فرهنگ مهم باشد، و ما امیدوارم در تلاش هایمان برای اینکه بخشی از این تکامل باشیم، بازی هایی ساخته باشیم که شما به آن ها علاقه مند هستید.

ما بسیار هیجان زده هستیم که به شما اعلام کنید که طی اوایل ماه دسامبر، اولین تریلر از Grand Theft Auto بعدی را عرضه خواهیم کرد.

ما مشتاقانه منتظریم تا سالهای بیشتری از این تجربیات را به همه شما به اشتراک بگذاریم

با تشکر

سم هاوزر

 

تاریخ عرضه ای نامشخص

 

این اطلاعیه بسیار واضح و روشن، جایی برای شک و تردید قرار نخواهد داد. بازی Grand Theft Auto جدید، طی اواخر ماه آبان تا اوایل ماه آذر سال جاری، به همراه تریلر معرفی رسمی خواهد شد. در روز رونمایی رسمی از GTA VI طی ماه آذر منتظر اخبار هیجان انگیزی از این بازی باشید. با توجه به اینکه شایعات و اطلاعات نادرست درباره این بازی بسیار زیاد است، فرصت خوبی است تا بلاخره اطلاعاتی دقیق از این بازی بدست بیاوریم. با توجه به اینکه نزدیک یک دهه از عرضه بازی GTA V میگذرد، هیجان طرفداران این سری بازی ها به اوج رسیده است.

رونمایی رسمی از GTA VI طی ماه دسامبر

این رونمایی، اولین تریلر رسمی و کامل از بازی می باشد و امیدوارم اطلاعاتی مثل پلتفرم و تاریخ عرضه بازی در اختیارمان قرار بگیرد. ولی با توجه به عدم عجله راکستار گیمز در عرضه بازی ها، بعید است که چنین اطلاعاتی به این زودی منتشر شود.

دیدگاهتان را بنویسید