مقالات, نوشته ها

روش های کسب در آمد از بازی های موبایل

کسب در آمد از بازی های موبایل

کسب در آمد از بازی های کامپیوتری دیگر فقط محدود به بازی های کنسول و کامپیوتر نمی شود. با فراگیر شدن گوشی های هوشمند، قوی شدن سخت افزار این دستگاه ها و عرضه برخی از بهترین بازی های ویدیویی، برای موبایل ها، پیدا شدن روش های کسب درآمد از بازی های کامپیوتری نیز دور از ذهن نبود. البته در فضای مجازی، مقالات و مطالب زیادی را در اینباره پیدا می کنید که متاسفانه بسیاری از آن ها گمراه کننده هستند و گاهی نیز صادقانه نیستند. در پاسخ به این سوال که آیا کسب در آمد از بازی های موبایل ممکن است یا خیر، باید بگوییم که بله، این امکان وجود دارد.

درآمد زایی از این روش، نیاز به تلاش و زمان دارد و شما باید برای اجرای بازی ها وقت کافی صرف کنید. برخی از روش ها مطمئن تر هستند و در عین کار درآمد کمتری نیز دارند. برخی روش ها نیز ریسک بیشتری دارند و در عوض وعده درآمد بالاتری را می دهند. در ادامه به برخی از مهم ترین روش ها خواهیم پرداخت.

کسب درآمد از بازی های موبایل

کسب درآمد از بازی های موبایل با بلاک چین

اگر درباره کسب درآمد از بازی های موبایل تحقیق کرده باشید، حتما نام بازی های بلاک چین یا کریپتو را شنیده اید. سال های گذشته، بازار این مباحث بسیار داغ بود و NFT ها سر تمام زبان ها افتاده بود. مسئله، کریپتو، بلاک چین ها و NFT ها بسیار مفصل است و نمیتوانیم در این مقاله وارد آن شویم، اما برای گوشی های هوشمند، به خصوص گوشی های اندروید، بازی های بلاک چین متعددی هستند که شما می توانید با استفاده از آن رمز ارز به دست آورید و این ارز های دیجیتالی را به فروش برسانید.

برای کسب درآمد از طریق بازی های کریپتو موبایل، باید برخی بازی های مشهور و معتبر در این زمینه را دانلود کنید. بازی هایی مثل Splinterlands، Delta Time، Crazy King و یا دیگر بازی های شناخته شده که نیاز به تحقیقات دارند.

در این بازی ها،زمانی که مراحل بازی را طی می کنید، مسابقات را برنده می شوید و برخی ماموریت ها را تکمیل می کنید، در ازای آن به شما توکن هایی داده می شود. توکنی که شما در اختیار دارید، قابل تبدیل به رمز ارز ها هستند. نوع رمز ارزی که می توانید دریافت کنید، بسته به بستر طراحی بازی دارد. به طور مثال بازی Merge Cats- Crypto Kittens بر پایه اتریوم توسعه داده شده است. در این بازی گیمر ها باید از بچه گربه ها مراقبت کنند. هر شخص می تواند پس از پرورش گربه های مجازی آن را در بازار بازی به فروش برساند و در عوض اتریوم دریافت کند.

پیشنهاد میکنیم قبل از برنامه ریزی برای کسب درآمد از بازی موبایل از این روش، تحقیقات کافی در مورد بازی ها و رمز ارز ها داشته باشید.

کسب درآمد از بازی های موبایل با بلاک چین

فروش آیتم های درون بازی

بیشتر بازی های موبایل نیز مانند بازی های کامپیوتری، دارای فروشگاه داخلی هستند. در این فروشگاه ها آیتم های متعددی برای خریداری وجود دارند. آیتم های مثل اسکین ها، لباس ها، رنگ های اسلحه، لوازم تزئینی و بسیار موارد دیگر.

اما خرید این آیتم ها تنها راه سفارشی سازی شخصیت های بازی ها نیست. گاهی لازم است برای به دست آوردن یک لباس مخصوص، ماموریت های طولانی و دشواری را پشت سر بگذارید و ساعت ها به بازی با موبایل خود بپردازید.

در فضای اینترنت، فروشگاه های متعددی وجود دارند که آیتم های کمیاب و ویژه بازی ها را با قیمتی مناسب از گیمر ها خریداری می کنند. یکی از مزایای این روش، این است که نیاز نیست حتما آیتم های بازی خود را به ریال بفروشید، بلکه می توانید با استفاده از خدمات سایت های مثل فروشگاه ما، این آیتم ها را در سایت های خارجی لیست کرده و به دلار به فروش برسانید.

خرید آیتم ها از فروشگاه داخلی بازی های موبایل و آنلاک کردن آیتم ها، ارزش اکانت شما را بالا میبرد. این اکانت خود می تواند یک منبع درآمد از بازی های موبایل باشد، که در بخش بعد درباره آن توضیح می دهیم.

 فروش اکانت

برخی بازی های پر فروش و پر طرفدار موبایل مثل بازی های Call of Duty Mobile، PUBG Mobile، فورتنایت، و رینبو سیکس، فضایی مشابه به نسخه های کامپیوتر و کنسول این عنوان ها دارند. در این بازی ها، بسیاری از قابلیت های سفارشی سازی شخصیت ها، اسلحه ها و ابزار ها، به میزان پیشرفت در بازی، لول اکانت و کامل کردن ماموریت ها و چالش ها بستگی دارد.

این موضوع باعث شده تا فروش اکانت بازی ها به یکی از روش های کسب درآمد از بازی موبایل تبدیل شود. در این روش، شما می توانید یک اکانت جدید برای بازی مورد نظر خود باز کنید. به اجرای بازی بپردازید، اکانت را لول آپ کنید، حتی برای آن بتل پس خریداری کرده و آن را تکمیل کنید. سپس اکانت خود را برای فروش آگهی کنید.

ما در فروشگاه ویپاک مارکت، امکان آگهی کردن اکانت بازی ها را نیز فراهم کرده ایم. پس از اینکه شما اطلاعات اکانت خود را برای همکاران ما ارسال کنید، بر اساس میزان پیشرفت، آیتم ها و دارایی های اکانت، مبلغ آن به شما اطلاع داده می شود. سپس می توانید برای آگهی و فروش اکانت خود تصمیم بگیرید.

در صورت تمایل میتوانید، اکانت خود را در پلتفرم های خارج از کشور نیز آگهی کنید. در این صورت، با فروش اکانت بازی موبایل خود، دلار دریافت می کنید، که ارزش بسیار بیشتری در کسب درآمد خواهد داشت.

کسب درآمد با فروش اکانت بازی

آیا روش های دیگری برای کسب درآمد از بازی موبایل وجود دارد؟

افراد خلاقی در سرتاسر دنیا، به دنبال یافتن روش های جدید کسب درآمد هستند. بازی های موبایل نیز از آزمایشات این افراد مصون نیستند. بدون شک با جستجو در فضای مجازی روش های کسب درآمد عجیبی را دیده اید که شاید به نظرتان فیک و غیر قابل باور باشد. متاسفانه در بسیاری از این موارد حدس شما درست است.

تنها روش هایی که در این مقاله اشاره شدند، شناخته شده هستند و درآمدی واقعی برای شما خواهند داشت. مگر اینکه شما قصد شرکت در مسابقات بازی های موبایل را داشته باشید که به ندرت دیده شده اند. همچنین اگر به استریم کردن علاقه مند هستید، مخاطبان کافی برای استریم بازی های موبایل نیز وجود دارد. استریم بازی ها چه برای موبایل و چه برای پلتفرم های دیگر، نیاز به تجهیزات و اینترنت پر سرعت، با ثبات بالا دارد. ولی با پشتکار و علاقه، می تواند پر درآمد ترین فعالیت در طول زندگی یک شخص باشد.

در هر صورت، اگر روشی جدید برای کسب در آمد از بازی های موبایل یافت شود، به طور حتم اخبار آن همه جا را فرا خواهد گرفت و ما نیز این مطلب را بروز رسانی خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید