مقالات, نوشته ها

آیا کسب درآمد از فیفا امکان پذیر است؟

آیا کسب درآمد از فیفا امکان پذیر است؟

کسب درآمد از فیفا

خوشبختانه در عصر جدید، بازی های کامپیوتری دیگر فقط برای وقت گذرانی و سرگرمی نیستند. در دوره ای زندگی می کنیم که گیمر های پولدار در جامعه دیده می شوند و برخی افراد حرفه ای تر نیز به میلیونر تبدیل شده اند. شاید این اصطلاحات برایتان بی معنی باشد و با شک و تردید به آن نگاه کنید، اما این موضوع کاملا حقیقت دارد. کسب درآمد از فیفا نیز یکی از روش هایی است که میتوانید برای درآمد زایی از طریق بازی کردن در نظر داشته باشید.

زمانی که صحبت از درآمدزایی با بازی کردن می شود، این موضوع را فراموش نکنید که کسب درآمد از طریق گیم نیز یک روش طلایی یک شبه پولدار شدن نیست. حتی در زمینه بازی های کامپیوتری نیز برای رسیدن به سطوح بالا و درآمد مناسب باید تلاش و پشتکار به خرج دهید. در زمینه بازی فیفا، این تلاش و پشتکار به معنی زمان گذاشتن برای بازی و بردن مسابقات متعدد است. در ادامه توضیح بیشتری درباره روش درآمدزایی از بازی فیفا خواهیم داد.

کسب درآمد از فیفا

آیا میتوان از فیفا پول درآورد؟

کسب درآمد از فیفا، روش های متعددی دارد. برخی روش ها جنبه عمومی دارند و فقط مربوط به بازی فیفا نمی شوند. مثلا استریم کردن. اگر شما به یک استریمر خوب تبدیل شوید که ساعت های زیادی را صرف بازی می کند، افراد زیادی حاضر هستند برای تماشای بازی شما مبلغی را به عنوان Donation پرداخت کنند. از طرفی داشتن تماشاگران زیاد منجر می شود تا پلتفرم های استریم نیز مبلغی را به استریمر ها پرداخت کنند. اما تبدیل شدن به یک استریمر که درآمد خوبی دارد، زمان زیادی نیاز دارد و چالش های زیادی نیز بر سر راه قرار دارد.

اگر استریم کردن برایتان جذابیت ندارد، درآمد زایی از فیفا از طریق شرکت در مسابقات نیز امکان پذیر است. در داخل و خارج کشور مسابقات Esport متعددی هر ساله برگزار می شود. این مسابقات عموما جوایز نقدی خوبی برای بازیکنان در نظر میگیرند. نیاز به توضیح ندارد که برنده شدن در این مسابقات به تمرین و زمان بسیاری نیاز دارد و درآمدزایی از آن تا حد زیادی به شانس و حرفه ای بودن شما بستگی دارد.

استریم کردن بسیار زمان بر است و با توجه به سطح رقابت دشواری زیادی دارد. شرکت در مسابقات نیز به همین شکل چالش های بسیاری دارد. پس از چه روشی برای کسب درآمد از فیفا استفاده کنیم؟ فروش کوین فیفا روشی نسبتا مطمئن تر و آسان تر برای کسب درآمد از این بازی است. در مقایسه با استریم و شرکت در مسابقات، درآمد کمتری از این روش خواهید داشت. اما این روش مطمئن تر است و سریع تر به درآمد زایی میرسد.

کسب درآمد از فیفا چگونه است؟

کسب درآمد از فیفا با فروش کوین

در بازی فیفا بخشی وجود دارد، به نام Ultimate یا آلتیمیت. در این بخش، بازیکنان، یک تیم سفارشی سازی شده نسبتا ضعیف دریافت می کنند. علاوه بر کنترل این تیم، مدیریت آن نیز به عهده بازیکن است و در واقع بازیکن مدیر تیم نیز می باشد. پس از آماده سازی تیم برای شرکت در مسابقات جام، بازیکن باید با این تیم بازی کند و مسابقات متعددی را برنده شود.

با برنده شدن هر مسابقه، بازی فیفا به بازیکن جعبه های شانسی اهدا می کند. این جعبه ها به صورت تصادفی جوایزی را به بازیکنان اهدا می کند که شامل بازیکن های جدید و یا کوین می شود. بازیکنان جدید معمولا از بازیکنانی که درتیم پیش فرض داریم حرفه ای تر هستند و می توانند در مسابقات آینده تاثیر گذار باشند. تمرکز ما در این مطلب بر روی کوین ها می باشد.

استفاده اصلی کوین های فیفا، برای تقویت و بهینه سازی تیم آلتیمیت است. با استفاده از این کوین ها، شما می توانید برای بازیکنان خود لباس بخرید، بازیکن جدید خریداری کنید، مربی استفاده کنید، تیم خود را آپگرید کنید و در کل مسابقات بعدی را برای تیم آسان تر کنید. اما استفاده جالب دیگر از این کوین ها، امکان فروش آن است.

چگونه کوین فیفا را بفروشیم؟

متاسفانه در بازی فیفا، امکان ارسال یا ترید کوین وجود ندارد. در قوانین این بازی به وضوح ثبت شده است که فروش کوین، خرید آن و یا ارسال آن به دیگران از طریق ابزار های شخص ثالث و غیر رسمی بر خلاف قوانین بازی بوده و موجب بن شدن اکانت می شود. پس چطور میتوان بدون شکستن قوانین بازی کوین فیفا رو فروخت و درآمد زایی کرد؟

در فضای آنلاین فروشگاه های متعددی وجود دارند که اقدام به خرید کوین های بازیکن می کنند و بسیاری از آن ها ادعا دارند که این روش کاملا امن و بدون دردسر است. این موضوع در اکثر مواقع حقیقت دارد. بازیکنان میتوانند با استفاده از فروشگاه داخلی یا مارکت فیفا که به بازیکنان امکان میدهد بازیکنان و تجهیزات خود را با دیگران معامله کنند، کوین های خود را به فروش برسانند.

روش هر فروشگاه ممکن است کمی فرق کند و بسته به شرایط متفاوت باشد. برای واضح تر شدن این موضوع می توانیم مثالی بزنیم. فرض کنید شما میزان 1000 سکه فیفا در اختیار دارید و قصد فروش آن را دارید. خریدار در مارکت بازی یک آیتم بی ارزش را به مبلغ 1000 کوین لیست می کند و از شما میخواهد که آن آیتم را خریداری کنید. پس از  خرید، فروشنده هزینه فروش 1000 کوین را بر اساس تعرفه های قیمت، به حساب بانکی شما واریز می کند. از این طریق نه تنها قوانین بازی را شکسته اید، امکان بن شدن نیز بسیار کم است.

فروش سکه فیفا

فروش کوین فیفا از روش های مختلف

همانطور که پیش از مثال روش فروش کوین گفتیم، ممکن است بسته به میزان کوین و شرایط مارکت، روش فروش در فروشگاه کمی متفاوت باشد. اما به دلیل اینکه امکان ارسال مستقیم کوین ها وجود ندارد، ممکن است مجبور باشید از چنین روش هایی برای فروش کوین خود استفاده کنید.

فروش کوین فیفا، می تواند درآمد خوبی برایتان داشته باشد. اما این درآمد به میزان تلاش شما بستگی دارد. اگر به طور همزمان بازی های دیگری را نیز انجام می دهید که در آن امکان درآمد زایی وجود دارد، ممکن است بتوانید بازی کردن را به شغل ثابت و اصلی خود تبدیل کنید.

مزایای کسب درآمد از فیفا با کوین چیست؟

از این روش شما نه تنها می توانید برای فروش کوین اقدام کنید، بلکه میتوانید از دیگر بازیکنان با قیمت پایین تر کوین بخرید. خرید سکه فیفا، به روش رسمی، فقط از طریق فروشگاه این بازی امکان پذیر است، اما قیمت آن بسیار بالا بوده و برای بازیکنان، به خصوص گیمرهای ایرانی به صرفه نیست. پس خرید و فروش کوین فیفا از این روش مقرون به صرفه تر است.

یکی دیگر از مزایای معامله کوین فیفا از این روش، داشتن درآمد به دلار است. در برخی فروشگاه ها، مثل فروشگاه ما، شما میتوانید به بازار بین المللی دسترسی داشته باشید و کوین های خود را به دلار بفروشید. یعنی ارزش کوین های شما به صورت روزانه و با قیمت دلار بالاتر است.

فروشگاه ما نیز شرایطی را ایجاد کرده است، تا شما عزیزان بتوانید برای فروش کوین فیفای خود با قیمت مناسب و با امنیت بالا اقدام کنید. برای اطلاع از روش فروش با همکاران ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید