آموزش, نوشته ها

چگونه زمان باقی مانده از گیم پس را بررسی کنیم؟

چگونه زمان باقی مانده از گیم پس را بررسی کنیم؟

چگونه بفهمیم چقدر از گیم پس باقی مانده است؟

گیم پس راهی آسان و مقرون به صرفه برای تجربه طیف گسترده‌ای از بازی‌ها است. به جای خرید بازی‌ها، می‌توانید آن‌ها را اجاره یا قرض بگیرید و از تنوع و هیجان دنیای گیمینگ لذت ببرید.

فروشگاه مایکروسافت و فروشگاه ایکس‌باکس مملو از بازی‌های جذاب برای کامپیوتر و کنسول هستند. این مجموعه به طور مداوم در حال گسترش است، اما قیمت بازی‌ها نیز به طور سالانه افزایش می‌یابد. بسیاری از گیمرها در سراسر دنیا، از جمله در اروپا و آمریکا، توانایی خرید بازی‌های متعدد را ندارند. شرکت‌های سازنده کنسول و بازی‌سازی نیز، همواره به دنبال افزایش سود و فروش خود هستند. مایکروسافت نیز از این قاعده مستثنا نیست. اینگونه بود که سرویس گیم پس متولد شد.

سرویس Game Pass مایکروسافت به شما این امکان را می‌دهد که با پرداخت هزینه‌ای اندک، به مجموعه‌ای عظیم از بازی‌های ایکس‌باکس و کامپیوتر دسترسی داشته باشید. این سرویس مانند عضویت در یک باشگاه یا کتابخانه عمل می‌کند. شما می‌توانید تا زمانی که عضو هستید، به تمامی بازی‌های موجود در این کتابخانه دسترسی داشته باشید و از آن‌ها لذت ببرید، بدون اینکه نیاز به پرداخت هزینه کامل هر بازی داشته باشید.

چگونه بفهمیم چقدر از گیم پس باقی مانده است؟

روش بررسی مدت زمان باقی مانده از گیم پس

گیم پس یک سرویس حق اشتراکی مدت دار است. این سرویس به صورت ماهانه قابل شارژ است. دانستن روش بررسی مدت زمان باقی مانده از آن، برای بسیاری از کاربران اهمیت دارد. برای بررسی این موضوع مراحل زیر را دنبال کنید:

ابتدا وارد اکانتی شوید که گیم پس بر روی آن فعال است

وارد تنظیمات (Settings) شوید و سپس به قسمت اکانت ها (Accounts) بروید.

گزینه Subscriptions را پیدا کنید و بر روی آن کلیک کنید.

در صفحه باز شده، میتوانید میزان تاریخ اتمام گیم پس را مشاهده کنید.

برای خرید گیم پس آلتیمیت، که هم برای ایکس باکس و هم برای کامپیوتر قابل استفاده است، میتوانید از خدمات فروشگاه ما در ویپاک پلاس استفاده کنید. این محصول با قیمت ارزان و به صورت کاملا قانونی ارائه شده است. در صورت اتمام حق اشتراک امکان شارژ مجدد آن نیز وجود دارد: خرید گیم پس آلتیمیت

دیدگاهتان را بنویسید