مقالات, نوشته ها

چگونه در پلی استیشن بازی بخریم؟

روش های خرید بازی پلی استیشن چیست؟ چگونه در پلی استیشن بازی بخریم؟ بازی های پلی استیشن را از کجا باید بخرم؟ این ها سوالاتی است که ممکن است در هنگام خرید یک کنسول در ذهنتان شکل بگیرد و در این مطلب، راحت ترین روش های خرید بازی پلی استیشن را دراختیارتان قرار خواهیم داد.

پلی استیشن، محبوب ترین کنسول موجود در دنیا است و حتی ایکس نیز شکست در برابر پلی استیشن را اقرار کرده است. این کنسول انواع مختلفی از بازی های متعدد را به طرفداران خود ارائه می دهد. بازی هایی که روز به روز در حال بیشتر شدن و بهتر شدن هستند. عنوان های انحصاری این شرکت نیز جای خاص خود را در دل گیمر ها پیدا کرده اند. خوشبختانه، سونی راه های زیادی برای خرید بازی پلی استیشن در اختیار ساکنین کشور های توسعه یافته دنیا گذاشته است. خرید بازی برای کنسول پلی استیشن بسیار راحت است، به خصوص اگر در کشور های پشتیبانی شده توسط این شرکت ساکن باشید.

یک صاحب پلی استیشن، کافی است با کنسول خود به اینترنت وصل شود، وارد استور سونی شود، بازی مورد نظر را انتخاب کند، اطلاعات کارت بانکی خود را وارد کند و برای خرید بازی پلی استیشن مورد علاقه خود اقدام کند. اگر شخصی علاقه مند باشد، می تواند به یکی از فروشگاه های فیزیکی فروش بازی، مثل Gamestop و یا فروشگاه های مخصوص سونی سر بزند و بازی های خود را حضوری خریداری کند.

چگونه بازی پلی استیشن بخریم

خرید بازی پلی استیشن برای ایرانیان به چه شکل است؟

 

اشخاصی که در کشور های پیشرفته و پشتیبانی شده توسط سونی زندگی می کنند به همین سادگی برای خرید بازی پلی استیشن اقدام می کنند.. اما برای ما چطور؟ به عنوان یک ایرانی که به هیچ یک از روش های پرداخت بین المللی و بانک های خارجی دسترسی نداریم، چگونه در پلی استیشن بازی بخریم؟

خرید بازی پلی استیشن با کارت های اعتباری

 

زندگی در کشور ها به این معنی نیست که ما به طور کلی به روش های پرداخت بین المللی دسترسی نداریم. برای خرید بازی پلی استیشن همچنان می توانیم از چنین کارت های استفاده کنیم. درست است که ایران توسط خیلی از بانک های بین المللی تحریم شده است. ویزا کارت، مستر کارت، پی پال، کردیت کارت، این کارت ها در کشور ما در دسترس نیستند. ولی اگر در فروشگاه های اینترنتی گیفت کارت ها جستجو کرده باشید، بدون شک سایت هایی را دیده اید که اقدام به فروش کارت های اعتباری این چنینی می کنند.

 این کارت ها در بسیاری از مواقع واقعی هستند و می توانید برای خرید بازی پلی استیشن از فروشگاه آنلاین سونی از آن ها استفاده کنید. با این حال هزینه های خرید چنین کارت های بسیار بالاست و معمولا ریسک بسته شدن حساب و بن شدن کارت و حساب کاربری وجود دارد. بسیاری از این کارت ها با آدرس های فیک و غیر واقعی ثبت شده اند که ریسک بسته شدن حساب و مصادره شدن موجودی آن را بالا می برد.

پس زمانی که از خود سوال می کنیم، چگونه در پلی استیشن بازی بخریم؟ بهتر است روی این نوع کارت ها و روش های خرید بازی حساب باز نکنیم. این روش، پر دردسر ترین و گران ترین روش خرید بازی است.

ارزان ترین روش خرید بازی پلی استیشن

خرید بازی پلی استیشن با گیفت کارت

 

خرید بازی پلی استیشن با گیفت کارت های سونی یکی از روش های مناسبی است که گیمر های ایرانی می توانند از فروشگاه آنلاین سونی بازی بخرند. در بسیاری از فروشگاه های اینترنتی بازی و گیفت کارت در کشور، مثل فروشگاه ما میتوانید برای خرید گیفت کارت پلی استیشن اقدام کنید.

هر اکانت سونی و پلی استیشن، دارای یک کیف پول یا والت است. با خرید گیفت کارت های سونی در مبلغ های مختلف، می توانید مبلغ آن را به کیف پول خود وارد کنید. سپس با مراجعه به فروشگاه سونی اقدام به خرید بازی مورد علاقه خود کنید. در مرحله پرداخت، کیف پول اکانت خود را به عنوان روش پرداخت انتخاب کنید، تا مبلغ بازی از والت شما کسر شود.

خرید بازی پلی استیشن با استفاده از گیفت کارت پلی استیشن، بسیار ارزان تر و کم دردسر تر از خرید با کارت های اعتباری است. (برای ایرانیان). اما همچنان روش بهتری نیز برای خرید بازی PS4 و PS5 وجود دارد.

روش های خرید بازی پلی استیشن

خرید بازی با پلی استیشن پلاس

 

پلی استیشن پلاس، یک سرویس حق اشتراکی عرضه شده توسط سونی است. استفاده از این روش نیز برای خرید بازی پلی استیشن در ایران امکان پذیر است. البته در واقعیت، با خرید حق اشتراک پلی استیشن پلاس، شما بازی را خریداری نمی کنید و فقط حق استفاده از آن را تا زمانی که عضو پلی استیشن پلاس باشید، خواهید داشت. پلی استیشن پلاس در سه نوع، اسنشیال، اکسترا و پرمیوم، عرضه شده است.

برای اطلاع بیشتر و همچنین خرید پلی استیشن پلاس از ویپاک پلاس به پیچ مخصوص این محصولات در فروشگاه ما مراجعه نمایید.

خرید بازی پلی استیشن

خرید بازی و اکانت ظرفیتی پلی استیشن از ویپاک پلاس

 

خرید بازی پلی استیشن از ویپاک پلاس و فروشگاه های بازی، بهترین پاسخ برای سوال “چگونه در پلی استیشن بازی بخریم؟” است. این روش بهترین و ساده ترین و همچنین ارزان ترین روش خرید بازی برای ایرانیان است. در این روش، شما به فروشگاه مورد نظر خود وارد می شوید. بازی مورد علاقه خود را انتخاب می کنید و سپس با استفاده از عابر بانک محلی خود اقدام به خرید می کنید. اگر بازی مورد نظر شما در فروشگاه وجود نداشته باشد، می توانید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید. بسیاری از فروشگاه ها مثل ویپاک پلاس، هر بازی که شما علاقه داشته باشید را برایتان تهیه می کنند.

یکی از بزرگترین مزایای خرید بازی از فروشگاه ها، ارزان بودن بازی ها است. در فروشگاهی مثل ویپاک پلاس، اکثر بازی های پلی استیشن، از روش هایی خاص خریداری می شوند که موجب کاهش هزینه ها و قیمت بازی می شود. البته این روش ها کاملا قانونی بوده و به هیچ وجه هکی و سرقت شده به شما فروخته نمی شود. دلیل ارزان بودن این بازی ها خرید از ریجن هایی مثل کشور ترکیه است. بازی های سونی در این کشور با قیمت بسیار پایین تری به فروش می رسند.

برای کاهش بیشتر هزینه ها، امکان خرید بازی از طریق خرید اکانت ظرفیتی پلی استیشن نیز وجود دارد. اکانت ظرفیتی در واقع روشی امن و قانونی برای خرید بازی ها به صورت اشتراکی با دیگر بازیکنان و یا با دوستان است. برای اطلاع در مورد اکانت ظرفیتی، مزایا و معایب آن، به مطلب “ ظرفیت اکانت پلی استیشن چیست؟” در مقالات سایت ما مراجعه نمایید. خرید اکانت قانونی پلی استیشن نیز یک روش ساده برای خرید بازی کنسول است.

خرید بازی برای پلی استیشن 5

نگران خرید بازی نباشید

 

در این مطلب یاد گرفتیم که چگونه در پلی استیشن بازی بخریم و روش های مختلف آن را مرور کردیم. خرید بازی برای کنسول ها می تواند موضوع نگران کننده ای باشد، به خصوص که قیمت بازی ها معمولا بسیار بالا هستند. ولی با توجه به روش های معرفی شده در این مطلب می بینید که جای نگرانی وجود ندارد. با مراجعه به سایت های معتبر فروش بازی، مثل فروشگاه ویپاک پلاس، برای خرید بازی پلی استیشن و همچنین اکانت ظرفیتی پلی استیشن اقدام کنید و بازی مورد نظر خود را بدون دردسر، سریع و ارزان خریداری کنید.

سوالات متداول

 

  • کدام روش، ارزان ترین راه خرید بازی پلی استیشن است؟

خرید اکانت ظرفیتی، بدون شک ارزان ترین روش خرید بازی پلی استیشن است. این اکانت ها در سه ظرفیت، یک، دو و سه به فروش میرسند. برای اطلاع بیشتر از این ظرفیت ها به این مطلب مراجعه نمایید.

  • آیا امکان خرید نسخه فیزیکی بازی ها در ایران نیز وجود دارد؟

بله، برخی فروشگاه های خاص نسخه فیزیکی (دیسک) بازی های پلی استیشن را نیز عرضه می کنند. این بازی ها معمولا قیمت بسیار بالایی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید