اخبار, نوشته ها

رویداد فال اوت برای فورتنایت رونمایی شد

رویداد فال اوت برای فورتنایت رونمایی شد

این روز ها حال طرفداران Fallout خوش است. با عرضه موفق سریال فال اوت از شبکه آمازون پرایم و سپس عرضه آپدیت نسل بعدی فال اوت 4 و همچنین محتوای جدید برای بازی Fallout 76، طرفداران این فرنچایز، روزهای خوشی را پشت سر میگذارند. حال پیش از اینکه هایپ از بین برود، فورتنایت وارد عمل شد. روز گذشته در صفحه X (توییتر سابق) رسمی Fortnite تیزری از یک رویداد Cross-Over جدید منتشر شد. اینبار شاهد عرضه یک رویداد فال اوت برای فورتنایت خواهیم بود.

در تیزر، تصویر یک Power Armor را مشاهده می کنیم. این پاور آرمور در هاله ای از گاز نارنجی رنگ قرار دارد و در کنار آن یک سازه صنعتی مشاهده می شود. این تیزر چیزهای زیادی را برملا نمی کند. اما با توجه به همین تصویر حدس هایی می زنیم. به طور مثال سیزن فعلی فورتنایت در تاریخ 24 مه (4 خرداد) به پایان میرسد. این زمان مناسبی است تا سازندگان، اسکین های جدید بتل پس بعدی را به نمایش بکشند.

اگر رویداد های Avatar the Last Airbender و Star Wars اخیر را درنظر بگیریم، نتیجه میگیرم که در سیزن جدید، مکانیک های فال اوت یا ریجن های نقشه های این بازی به نقشه های بتل رویال فورتنایت اضافه شود.

رویداد فال اوت برای فورتنایت با باندل جدید

بدون شک می توانیم انتظار یک باندل کازمتیک را داشته باشیم که مثل فصل های گذشته به همراه آیتم های مثل بک بلینگ، پیک اکس، اسکین و یا دیگر آیتم ها عرضه خواهد شد. این باندل ممکن است با یکی از شخصیت های سریال فال اوت همراه باشد که به شکل اسکین عرضه خواهند شد.

با توجه به تیزر، میدانیم که Power Armor در این سیزن حضور خواهد داشت. اما نمی توان گفت که آیا یک آیتم قابل استفاده در بازی است و یا یک اسکین قابل آنلاک (قابل خرید). پاور آرمور های فال اوت بسیار بزرگ هستند و اگر قرار باید مثل یک اسکین از آن استفاده کنیم، باید سایز آن بسیار کوچک شود.

تاریخ عرضه رویداد فال اوت برای فورتنایت مشخص نیست و باید منتشر اخبار جدید باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید