اخبار, نوشته ها

بازی FIFA 23 به‌زودی به گیم پس اضافه میشود

پیوستن بازی FIFA 23 به سرویس EA Play و ایکس باکس گیم پس آلتیمیت

 

بازی فیفا 23، جدید ترین عنوان از سری بازی های فوتبال شرکت EA، در روز 26 اردیبهشت به  سرویس آنلاین EA Play اضافه خواهد شد. این سرویس برای کنسول های پلی استیشن و ایکس باکس و همچنین کامپیوتر های شخصی عرضه شده است. اعضای سرویس گیم پس التیمیت، به طور رایگان به سرویس EA Play دسترسی دارند. در نتیجه بازی فیفا 23 برای ایکس باکس گیم پس اولتیمیت نیز در دسترس خواهد بود.

فیفا 23 گیم پس، طی همین ماه در دسترس بازیکنان خواهد بود. بازی فیفا 22 نیز همچنان بر روی EA Play موجود است، اما فیفا 21 در روز 10 خرداد از این لیست حذف خواهد شد.

فیفا 23 گیم پس

بازی فیفا 23 در ماه سپتامبر سال گذشته عرضه شد. به گزارش EA، این بازی رکورد بیشترین تعداد بازیکنان فعال در هفته اول، در تاریخ این فرنچایز را شکسته است. این شرکت در ماه ژانویه ادعا کرد که بازی فیفا 23 در مسیر تبدیل شدن به بزرگترین بازی در تاریخ این فرنچایز قرار گرفته است.  EA گزارش داده است که فروش فیفا 23 طی سال اول، در آمریکای شمالی 50% افزایش داشته است.

متاسفانه فیفا 23 آخرین بازی از سری بازی های فوتبال EA است که با این نام عرضه شده است. EA پس از این مسیر خود را از استودیوی FIFA جدا خواهد کرد. مشخص نیست که عنوان بعدی این بازی چه نام دارد و در چه تاریخی عرضه خواهد شد. EA علت این امر را عدم رسیدن به توافق با FIFA اعلام کرد.

خرید فیفا 23 با گیم پس ارزانتر از همیشه

 

فیفا 23 برای گیم پس ایکس باکس، که به اختصار از آن به عنوان  فیفا 23 گیم پس یاد میشود، طی هفته آینده به نسخه التیمیت این سرویس اضافه خواهد شد. ایکس باکس گیم پس یک سرویس حق عضویتی است که توسط مایکروسافت عرضه شده است. این سرویس برای کامپیوتر و کنسول ایکس باکس موجود می باشد. این سرویس دارای چند نوع متفاوت است. برترین و بهترین نوع آن گیم پس التیمیت است که علاوه بر تمامی بازی های اعلام شده برای ایکس باکس و کامپیوتر، شامل بازی های سرویس EA Play نیز می شود. با توجه به لیست بازی های موجود، عضویت در این سرویس بسیار مقرون به صرفه است. می توانید برای خرید گیم پس ایکس باکس و پی سی از طریق فروشگاه ما اقدام کنید.

فیفا 23 برای ایکس باکس گیم پس التیمیت

ایکس باکس گیم پس التیمیت به صورت ماهیانه بروز رسانی می شود. با عرضه برخی بازی های جدید در این سرویس، بازی های قدیمی تر حذف می شوند و دیگر قابل دسترس نخواهند بود. پس پیشنهاد می کنیم برای از دست ندادن فرصت و اجرای بازی های حال حاضر آن، زودتر اقدام کنید.

برای اجرای به فیفا 23 گیم پس، نیاز نیست تا روز عرضه صبر کنید و سپس گیم پس را خریداری کنید. می توانید همین امروز برای خرید گیم پس ارزان از طریق فروشگاه ویپاک پلاس اقدام کنید. هفته آینده، پس از عرضه فیفا ،23 به طور خودکار به آن دسترسی خواهید داشت. تا روز عرضه می توانید از بازی های دیگر Xbox Game Pass لذت ببرید.

3 دیدگاه در “بازی FIFA 23 به‌زودی به گیم پس اضافه میشود

  1. arman hamidi گفت:

    کاش فیفا 23 به پلی استیشن پلاس هم اضافه بشه عالی میشه

  2. mahdi jafari گفت:

    من از خودتون ایکس باکس گیم پس التیمیت سفارش دادم یک ساله و منتظرم فیفا 23 اضافه بشه , برای کسایی که روی ایکس باکسن از این لینک میتونید با قیمت خوب گیم پس تهیه کنید https://vipacplus.ir/product/game-pass-ultimate ممنون از فروشگاه خوب ویپاک پلاس

  3. sirvan arbab گفت:

    اشتراک گیم پس التیمیت روز به روز داره بهتر میشه خوشحالم که ایکس باکس خریدم و اینکه انقدر این اشتراک گیم پس ارزونه و این همه بازی داره

دیدگاهتان را بنویسید