آموزش, نوشته ها

دانلود رینبو سیکس موبایل

دانلود رینبو سیکس موبایل به زودی امکان پذیر خواهد شد

 

بازی رینبو سیکس موبایل، مدتی است که توسط یوبی سافت معرفی شده است. این بازی با الهام از رینبو سیکس سیج طراحی شده  و بسیاری از شخصیت ها و نقشه های آن برگرفته از این بازی هستند. با پایان یافتن مرحله  Closed beta این بازی طی ماه گذشته، حال یک قدم به عرضه جهانی این بازی هیجان انگیز نزدیکتر شده ایم. در ادامه درباره نحوه دانلود رینبو سیکس موبایل توضیح خواهیم داد.

دانلود رینبو سیکس موبایل

چگونه برای دانلود رینبو سیکس موبایل اقدام کنیم؟

 

متاسفانه در حال حاضر تاریخ عرضه این بازی مشخص نیست. با این حال اگر از طرفداران این بازی هستید و قصد دارید در اولین فرصت آن را تجربه کنید، می توانید جهت پیوستن به مرحله Open Beta از همین حالا ثبت نام کنید و بازی را قبل از عرضه جهانی آن تست کنید.

اگر از کاربران اندروید هستید، جهت دانلود رینبو سیکس موبایل برای اندروید، باید ابتدا از طریق این لینک به صفحه گوگل پلی بازی مراجعه کنید. سپس با کلیک بر روی گزینه Pre-Register برای پیوستن به نسخه بتای بازی ثبت نام کنید.

اگر از صاحبان دستگاه های شرکت اپل هستید، جهت دانلود رینبو سیکس موبایل برای iOS از طریق این لینک اقدام کنید. با وارد شدن به صفحه ثبت نام در وب سایت یوبی سافت و کلیک بر روی Register مرحله ثبت نام آغاز می شود. در مرحله بعد باید وارد اکانت یوبی سافت خود شوید و سپس به تعدادی سوال درباره سابقه خود در اجرای بازی های موبایل پاسخ دهید. با کامل کردن فرم، مرحله ثبت نام پایان میابد.

تاریخ شروع نسخه بتا هنوز مشخص نیست و باید منتظر خبر یوبی سافت باشیم. اما زمانی که این مرحله آغاز شود، میتوانید برای دانلود رینبو سیکس موبایل از فروشگاه گوگل پلی و اپل استور اقدام کنید. پس از پایان یافتن این مرحله و عرضه نهایی بازی، داده های شما حذف نخواهد شد و میتوانید به بازی خود ادامه دهید.

دانلود رینبو سیکس اندروید

نسخه موبایل رینبو سیکس چگونه است؟

 

حال که با نحوه دانلود رینبو سیکس موبایل آشنا شدید، شاید بد نباشد که کمی درمورد این بازی صحبت کنیم تا با محتوای آن بیشتر آشنا شوید.

این بازی شباهت های زیادی به نسخه کامپیوتر و کنسول رینبو سیکس سیج دارد، اما در عین حال تفاوت های اساسی نیز در بین دو نسخه مشاهده می شود. سازندگان بازی سعی کرده اند تا این نسخه از بازی برای طرفداران قدیمی رینبو سیکس آشنا باشد و در عین حال برای بازیکنان جدید و طرفداران بازی های موبایل جذابیت داشته باشد.

حدود هشت سال از عرضه رینبو سیکس سیج میگذرد، پس بعید نیست که Rainbow Six Mobile، از لحاظ گرافیکی و جلوه های بصری، از نسخه کامپیوتری این بازی نیز بهتر عمل کند. در این بازی شاهد حضور برخی اپراتور های آشنا مثل Ash و Thatcher هستیم که از اپراتور های بسیار پرطرفدار بازی سیج هستند. همچنین برخی سلاح ها و ابزارهای اپراتور ها نیز عینا از سیج گرفته شده اند که برای طرفداران قدیمی این بازی جذابیت دارد.

در گیم پلی این عنوان اول شخص، هر مچ به دو تیم 5 نفره ماموریت های بازی نیز با الهام از رینبو سیکس سیج طراحی شده اند. یعنی یک تیم باید از بخش های از مپ بازی دفاع کند، در حالی که تیم مقابل باید خود را برای حمله به تیم مدافع آماده کند. در نسخه موبایل اپراتور ها به دو دسته Attacker و Defender تقسیم میشوند. اپراتوری که هر بازیکن میتواند انتخاب کند، بسته به تیمی دارد که در آن حضور دارد.

 

وعده های یوبی سافت

 

به نظر میرسد که یوبی سافت بر روی آینده رینبو سیکس برای موبایل حساب باز کرده است و برنامه های متعددی برای آن دارد. در حال حاضر، سه نقشه در بازی وجود دارد، که بر اساس نقشه های رینبو سیکس سیج طراحی شده اند. تیم سازنده این عنوان، به تازگی از معرفی نقشه های جدید تر نیز صحبت کرده است و به زودی شاهد عرضه این نقشه ها خواهیم بود. همچنین در آینده اپراتور ها و سلاح های جدید نیز عرضه خواهند شد. در کل باید گفت که دانلود رینبو سیکس موبایل، برای طرفداران این سری بازی ها و همچنین طرفداران بازی های شوتر اول شخص، خالی از لطف نیست.

در نهایت یادآور می شویم که رینبو سیکس نسخه موبایل، یک بازی رایگان است. اگر رینبو سیکس سیج را بازی کرده باشید، مطمئنا میدانید که این بازی یک آیتم شاپ داخلی دارد و فروش محصولات رینبو سیکس روشی برای تامین بودجه این بازی است. این محصولات شامل، اسکین، اپراتور، باندل، کردیت رینبو و بتل پس می شود. بدون شک یوبی سافت برای نسخه موبایل بازی نیز، از همین استراتژی استفاده خواهد کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید