اخبار, نوشته ها

چیتر های رینبو سیکس سیج همراه بمب پا به فرار می گذارند!

چیتر ها در رینبو سیکس سیج به اقداماتی عجیب دست زده اند !

 

بازی رینبو سیکس سیج، هر روز درحال بهتر شدن است. با اینکه این بازی در حال پیشرفت است، اما هنوز بخش هایی از آن در کنسول و پی سی وجود دارد که با مشکلات بزرگ خود باعث نگرانی جامعه گیمرهای سیج شده است. متاسفانه متقلبان، یا اصطلاحا چیتر ها، در این بازی آزادی عمل خاصی دارند و روش های تقلب آن ها اشکال جدید و مضحکی پیدا کرده است.

چیتر های رینبو سیکس این روز ها جسارت بیشتری پیدا کرده اند. در گذشته دیده بودیم که این افراد در مپ ها پرواز می کنند، بازیکنان دیگر را آن سوی دیوار ها می بینند و حتی منجر به باز شدن پاپ آپ یک تصویر در صفحه بازیکنان دیگر می شوند.

حال به نظر میرسد که چیتر های رینبو سیکس، میتوانند بعد از قرار دادن بمب یا با اصطلاح Planting، به همراه دیفیوزر (Defuser) پا به فرار بگذارند، که موجب می شود دیگران نتوانند بمب را خنثی کنند.

متاسفانه مشخص نیست که با کشته شدن چیتر چه اتفاقی می افتد. اگر شخص کشته شود، دیفیوزر نیز باید در کنار جسد او به زمین بیفتد. اگر این اتفاق در خارج  منطقه بمب گذاری رخ دهد، به احتمال زیاد Attacker ها آن دست را خواهند باخت، چرا که دیفیوزر باید در منطقه بمب گذاری باقی بمانند. این اتفاق زمانی که اتکر ها یک دیفیوزر را بر روی یک دریچه قرار میدهند نیز رخ میدهد. چرا که ممکن است دریچه در حین فرآیند خنثی کردن از بین برود.

چیتر ها در رینبو سیکس سیج به اقداماتی عجیب دست زده اند !

چگونه با چیترهای رینبو سیکس کنار بیاییم؟

اگر در مقابل چیتر های رینبو سیکس بازی میکنید، احتمال زیاد آن دست را خواهید باخت. البته گاهی اوقات نیز برنده می شوید، که این منجر به درد شدیدی در اکثر نقاط بدن فرد متقلب می شود. چیتری که ببازد، بهتر است برای همیشه صحنه گیمینگ را ترک کند.

ولی اگر در حین مسابقات رنک با چیتر ها روبرو شوید، باختن به معنی از دست دادن ELO است. البته یوبی سافت در این موضوع بسیار حساس عمل میکند. با از دست دادن ELO به دلیل تقلب دیگر بازیکن ها، در آینده رتبه از دست داده خود را پس خواهید گرفت. دیگر بازیکن ها در گزارش چیتر ها بسیار فعال هستند، پس گرفتن مچ متقلبان برای یوبی سافت زیاد هم سخت نیست.

با این حال تا زمانی که ELO خود را پس بگیرید، راه های جالبی وجود دارد که می توانید با چیتر های رینبو سیکس در بیافتد. با استفاده از اپراتور های زیر میتوانید این افراد را کمی اذیت کنید و حتی چیت های  آن ها به طور کل بی اثر کنید.

Frost: فراست از نوعی Frost Trap استفاده می کند که با استفاده هوشمندانه از آن در کنار در ها و پنجره ها میتوانید به راحتی چیتر ها را منهدم کنید.

Kapkan: تله های کاپکان نیز مانند تله های فراست میتواند چیتر ها را زخمی و یا بکشد.

Montagne: یکی از روش های مناسب برای متوقف کردن چیترها استفاده از شیلد Montagne است، که با همکاری دیگر بازیکن ها منهدم کردن متقلبان را لذت بخش می کند.

به خاطر داشته باشید که چیتر ها به دلیل عدم توانایی در رقابت و بازی منصفانه تقلب می کنند، پس با افراد بسیار حرفه ای و باهوش روبرو نیستید، استفاده از هر اپراتوری به طور هوشمندانه به خصوص اگر با کیت اپراتور خود و اپراتور شخص متقلب آشنا هستید بسیار راحت می شود.

چگونه با چیترهای رینبو سیکس کنار بیاییم؟

خرید محصولات رینبو سیکس

اگر از بازیکنان فعال رینبو سیکس هستید، به خوبی می دانید که این بازی بدون تقلب لذت بخش تر است، چرا که تمام جذابیت آن به چالش ها و پیروزی پس از شکست های مکرر است. این چیت کردن نیست که باعث جذابیت شما در بازی می شود. برای اینکه در حین پیروزی جلوه جذاب و منحصر به فردی داشته باشید، نیاز با اسکین های خاص و آیتم های پر زرق و برق دارید.

برای خرید محصولات رینبو، مثل اسکین ها، باندل ها، ست های الیت و همچنین کردیت رینبو و بتل پس رینبو، به صفحه محصولات رینبو سیکس در فروشگاه ما مراجعه کنید. همه گیمر های آنلاین می دانند که بردن مچ ها بدون اسکین های براق که چشم حسودان را کور می کند بی فایده است. پس حتما اپراتور، سلاح ها و گجت های خود را با اسکین های جالب این بازی منحصر به فرد کنید!

 

دیدگاهتان را بنویسید