اخبار, نوشته ها

بتسدا نسخه اولیه Elder Scrolls 6 را تست کرده و از آن رضایت دارد

ساخت Elder Scrolls 6 یک دهه پس از اسکایریم 

بتسدا که کار خود را با بازی Starfield به پایان رسانده، در سالگرد 30 سالگی بازی Elder Scrolls:Arena توجه همه را به پروژه بعدی خود یعنی Elder Scrolls 6 جذب کرده است. به گفته بتسدا، تیم توسعه بازی در حال حاضر نسخه های اولیه بازی را نیز تست کرده و شدیدا به آن علاقه مند شده است.

بازی Daggerfall یکی از عنوان هایی بود که بازی Elder Scrolls را به دنیا معرفی کرد. پس از مدتی Morrowind به کنسول ها راه پیدا کرد. در نهایت این عرضه بازی Arena بود که فرنچایز Elder Scrolls را در ذهن گیمر ها جا انداخت.

بتسدا نسخه اولیه Elder Scrolls 6 را تست کرده و از آن راضی است

ساخت Elder Scrolls 6 یک دهه پس از اسکایریم

سال ها از عرضه اسکایریم میگذرد و طرفداران منتظر عرضه نسخه بعدی این بازی هستند. این عنوان که حتی اسم رسمی نیز ندارد، ابتدا در سال 2018 طی رویداد E3 به صورت یک تیزر بسیار کوتاه به نمایش گذاشته شد. این تیزر هیچ اطلاعی از بازی به طرفداران نمیداد و فقط نشان دهنده این موضوع بود که مسیر بتسدا برای آینده مشخص شده است. در سال های بعد از آن متوجه شدیم که بتسدا سخت در حال کار بر روی استارفیلد است که با فراز و نشیب های متعددی روبرو بود. در این بین اخبار و شایعاتی نیز از بازی بعدی Fallout شنیدیم و دریافتیم که احتمال عرضه نسخه بعدی بازی تا سال 2027 یا حتی 2028 نیز وجود ندارد.

حال که کار بتسدا با استارفیلد تمام شده است، به بهانه سالگرد سی سالگی Arena، این کمپانی توییتی را منتشر کرده است. طی این بیانیه بتسدا از عنوان بی نام بعدی Elder Scrolls صحبت کرده است. جزییات این اطلاعیه را در تصویر بالا مشاهده می کنید. به نظر میرسد که بتسدا همچنان در مراحل اولیه توسعه Elder Scrolls 6 به سر میبرد. شاید سالها تا عرضه آن زمان باقی مانده باشد، اما این اطلاعیه تاکید میکند که بتسدا تمرکز خود را جذب عنوان ششم سری بازی های محبوب الدر اسکرولز کرده است. حتی اگر چیزی از این بازی برای نشان دادن نداشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید