اخبار, نوشته ها

شایعه: Baldur’s Gate 3 برای ایکس باکس 6 دسامبر عرضه خواهد شد

Baldur's Gate 3 برای ایکس باکس سری ایکس و اس

بر اساس شایعات، بازی Baldur’s Gate 3 برای ایکس باکس، در تاریخ 6 دسامبر (15 آذر) عرضه خواهد شد.

این شایعه توسط یک لیکر به نام eXtas1s منتشر شده است که اعلام کرده: اگر تست بازی طبق برنامه پیش برود، این تاریخی است که Larian برای نسخه ایکس باکس بازی مد نظر قرار داده است.

در ساب ردیت، GamingLeaksandRumours اعلام شده است که eXtas1s سابقه خوبی در انتشار تاریخ عرضه بازی ها، قبل از اعلام رسمی داشته است. او در گذشته تاریخ عرضه Forza Motorsport را به درستی، قبل از اعلام رسمی توسط ایکس باکس، منتشر کرده است.

Baldur's Gate 3 برای ایکس باکس

اگر به خاطر داشته باشید، بازی Baldur’s Gate 3 برای ایکس باکس به دلیل عدم اطمینان مدیران ایکس باکس به این عنوان عرضه نشد. ایکس باکس باور داشت که بالدرز گیت 3 به موفقیتی چشمگیری نخواهد رسید و چوب این اشتباه را نیز خورد. بسیاری باور دارند که این عنوان بهترین بازی سال خواهد شد، چرا که یک بازی عمیق، پر محتوا، خلاق و بسیار هوشمندانه است. این بازی به قدری محبوب شد، که در ساعات اولیه عرضه خود سرور های استیم را دچار مشکل کرد. با نقد و بررسی های بسیار درخشان، فروش سرسام آور و پشتبانی عالی بازی توسط Larian Studios، بازیکنان ایکس باکس تا به حال از این بازی بی نظیر بی نصیب مانده اند و امیدواریم این بازی به راستی در تاریخ شایعه شده عرضه شود.

سیستم مورد نیاز بالدرز گیت 3

Baldur’s Gate 3 در حال حاضر برای استیم و پلی استیشن عرضه شده است و می توانید برای خرید آن اقدام کنید. تا به حال چهار آپدیت بزرگ به همراه هزاران فیکس، برای بازی عرضه شده است و پچ های بزرگ دیگری نیز در راه است. این بازی در ابتدا شاید کمی سردرگم کننده باشد، اما اطمینان میدهیم که با یکی از بی سابقه ترین عنوان های دنیای گیمینگ روبرو خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید