اخبار, نوشته ها

دو حالت فتو مد و نیو گیم پلاس الن ویک 2 عرضه خواهند شد

امتیازات الان ویک 2 رونمایی شد

با گذشت کمتر از 24 ساعت از عرضه بازی الن ویک 2، اخبار متعددی درباره این بازی منتشر شده است. از امتیازات درخشان بازی گرفته تا عرضه دو بسته الحاقی جدید با داستان هایی جذاب. شرکت Remedy Entertainment سازنده بازی عرضه دو قابلیت جدید برای این بازی را پس از عرضه تایید کرده است. این دو قابلیت شامل حالت محبوب نیو گیم پلاس الن ویک 2 و فوتو مد می شود. هر دو حالت به زودی، پس از عرضه بازی، در دسترس خواهند بود.

دو حالت فتو مد و نیو گیم پلاس آلان ویک 2 عرضه خواهند شد

در حالت نیو گیم پلاس الن ویک 2 که در این بازی به نام Final Draft شناخته می شود، بازیکنان میتوانند مجددا داستان بازی را با فایل سیو قبلی خود تجربه کنند. اینبار سلاح ها، آپگرید ها، چارم ها و تمامی چیزهایی که بازیکن در بازی آنلاک کرده است حفظ می شود. این حالت به بازیکنان امکان میدهد که درجه سختی Nightmare را آنلاک کنند و بازی را در سخت ترین حالت ممکن تجربه کنند. نکته جالب اینکه، تجربه داستان بازی در حالت New Game Plus کمی متفاوت خواهد بود. داستان سرایی در بخش های جزیی تغییر خواهد کرد. علاوه بر این، چند صفحه متن جدید در داخل بازی پیدا خواهید کرد. تعدادی ویدئوی جدید نیز از تلویزیون های داخل بازی پخش خواهند شد. همچنین Remedy وعده چند سورپرایز دیگر را نیز داده است.

 فتو مد و نیو گیم پلاس آلان ویک 2

حالت فتو مد نیز برای گیمر ها کاملا مشخص است. در این حالت با استفاده از افکت ها و قابلیت های مختلف دوربین بازی، میتوانید از لوکیشن ها و سکانس های مختلف بازی اسکرین شات بگیرید.

بازی الن ویک 2 در تاریخ 27 اکتبر سال 2023، مصادف با 5 آبان 1402، برای ایکس باکس سری اس و ایکس، پلی استیشن 5 و کامپیوتر عرضه شد.

دیدگاهتان را بنویسید