اخبار, نوشته ها

دو بسته الحاقی الن ویک 2 برای سال 2024 تایید شد

بسته های الحاقی آلان 2 ویک 2 معرفی شد

با خرید نسخه Deluxe Edition بازی الن ویک 2، یک Expansion Pass دریافت خواهید کرد. حال شرکت Remedy، محتوای این Pass را معرفی کرده است که شامل دو بسته الحاقی می شود.

دو بسته الحاقی آلان ویک 2

بسته الحاقی اول با نام Night Springs در اواخر بهار سال 2024 عرضه خواهد شد. بسته الحاقی دوم نیز به نام The LakeHouse نیز مدتی بعد عرضه خواهد شد، اما تاریخ عرضه آن مشخص نیست.

Night Springs، به بازیکنان امکان خواهد داد تا وقایع متفاوتی از داستان بازی را از نگاه چند شخصیت فرعی مشاهده کنند. این داستان شامل چند اپیزود کوتاه خواهد شد که از وقایع اطراف بازی پرده برداری خواهد کرد.

The Lakehouse نیز گویای داستان یک سازمان دولتی مستقل است که در اطراف دریاچه کالدرون مستقر شده اند. این گروه در حال انجام تحقیقات سری هستند، تا اینکه خطایی رخ می دهد و همه چیز به هم میریزد. در این داستان شامل دو داستان مجزا می شود که وقایع پیرامون داستان للن و ساگا را روشن می کند.

بسته های الحاقی آلان 2 ویک 2 معرفی شد

الن ویک 2، در تاریخ 27 اکتبر سال 2023 یا 5 آبان 1402، برای کنسول های نسل حاضر و کامپیوتر عرضه شد. این بازی که توسط Remedy Entertainment توسعه داده شده است، توسط سم لیک کارگردانی و نوشته شده است. امتیازات این بازی نیز به تازگی منتشر شده است و بسیاری از منتقدان مطرح دنیا به بازی امتیاز کامل را اعطا کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید