اگر شما به دنبال گرفتن تخفیف خوب از ما هستید میتوانید از روش های زیر به راحتی تخفیف از ما بگیرید
در تمامی موارد امتیاز ها به صورت اتوماتیک به شما داده میشود و بعد از انجام هر مرحله در قسمت پنل کاربری , قسمت امتیاز های من اضافه میشود و شما میتوانید از این بخش امتیاز های خود را استفاده کنید.با انجام دادن فعالیت های زیر میتوانید به راحتی از ما تخفیفات ویژه دریافت کنید!
توجه فرمایید برای اینکه امتیاز ها به پروفایل شما اضافه شود ابتدا باید در سایت حساب کاربری بسازید و وارد حساب کاربری خود شوید و فعالیت ها را انجام بدهید.
روش اول :
قبل از خرید محصول شما با ایستادن در صفحه محصول مورد نظر خود به مدت 5 دقیقه میتوانید 100 امتیاز معادل 10 هزار تومان تخفیف دریافت کنید ! فقط کافیست 5 دقیقه در صفحه محصول مورد نظر خود بچرخید و توضیحات آن را مطالعه کنید. هر ماه شما میتوانید 20 هزار تومان تخفیف تنها با این روش دریافت کنید , یعنی میتوانید در ماه با ایستادن بر روی دو محصول مورد نظر خود این تخفیف را دریافت کنید.امتیاز های بدست آمده از این روش تنها تا یک هفته قابل استفاده می باشد.
روش دوم :
همچنین اگر شما در صفحه محصول مورد نظر خود قبل از خرید نظر ثبت کنید 50 امتیاز معادل 5 هزار تومان دریافت میکنید و اگر بعد از خرید نظر بگذارید 100 امتیاز معادل 10 هزار تومان برای خرید بعدی خود امتیاز دریافت میکنید.لازم به ذکر هست که نظر شما باید مثبت و در قالب یک جمله باشد و کلماتی مثل عال بود , دمتون گرم و ... قابل قبول نیستبا دادن 5 ستاره کامل نیز به شما 10 امتیاز اضافه تر نیز هدیه داده میشود.در هر ماه شما میتوانید 110 امتیاز از این روش تخفیف دریافت کنید.
روش سوم :
برای بازدید روزانه از سایت نیز میتوانید هر روز 10 امتیاز دریافت کنید یعنی اگر در ماه هر روز وارد سایت ما شوید و 2 دقیقه در سایت ما گشت و گذار کنید میتوانید ماهانه نیز 300 امتیاز معادل 30 هزار تومان دریافت کنید ! هر روز به ما سر بزنید 🙂
نحوه تبدیل امتیاز به کیف پول
بعد از انجام فعالیت های گفته شده شما به صورت اتوماتیک توسط سیستم امتیاز را دریافت میکنید و به پروفایل کاربری شما اضافه میشود.با کلیک بر روی پروفایل خود و وارد شدن به پنل کاربری شما میتوانید از قسمت امتیاز ها مجموع امتیاز های خود و فعالیت های که انجام داده اید را مشاهد کنید. با ورود به قسمت امتیاز ها و کلیک بر روی تبدیل امتیاز به کیف پول به راحتی امتیاز شما توسط سیستم تبدیل میشود.
استفاده از مبلغ کیف پول
برای استفاده از مبلغی که در کیف پول پنل کاربری خود دارید فقط کافیست در قسمت تسویه حساب تیک استفاده از کیف پول را بزنید و مبلغی که در کیف پول دارید از سبد خرید شما کسر میشود و مابقی مبلغ را هم از طریق درگاه پرداخت کنید.