اخبار, نوشته ها

تاریخ عرضه، حجم و پری لود بازی اسپایدرمن 2

فرنچایز Marvel’s Spider-Man که توسط استودیوی اینسومنیاک گیمز، توسعه داده شده است، از زمان عرضه دو بازی Marvel’s Spider-Man و Marvel’s Spider-Man: Miles Morales با موفقیت چشم گیری روبرو شده است. از سال 2018، طرفداران این سری بازی ها نفس خود را برای عرضه عنوان دوم این بازی حبس کرده اند. حال با نزدیک شدن تاریخ عرضه بازی طی این هفته، انتظار به پایان رسیده است. متاسفانه طرفداران ایکس باکس و کامپیوتر های شخصی باید فعلا در حسرت این بازی بمانند، اما طرفداران پلی استیشن 5، می توانند اسپایدرمن 2 را در تاریخ 20 اکتبر (28 مهر) تجربه کنند. با نزدیک شدن عرضه این بازی کمتر از یک هفته دیگر، می توانید خود را برای پری لود اسپایدرمن 2 و دانلود بازی آماده کنید و مطمئن شوید بر روی کنسول خود فضای کافی خواهید داشت.

پری لود بازی آغاز شده است

 

اگر همچنان برای دانلود و پری لود اسپایدرمن 2 اقدام نکرده اید، بهتر است دست بکار شوید. این بازی از تاریخ  13 اکتبر، آماده دانلود است. با توجه به حجم زیاد بازی و سرعت دانلود پایین در کشورمان، پیشنهاد می کنیم زودتر این اقدام را انجام دهید تا زمانی که بازی در 20 اکتبر آنلاک می شود، به سرعت بتوانید به اجرای بازی بپردازید.

مارولز اسپایدرمن 2 انحصاری پلی استیشن 5

چگونه اسپایدرمن 2 را پری لود کنم؟

 

پری لود اسپایدرمن 2 برای پلی اسیتشن 5 و یا هر بازی دیگر بسیار آسان است و فرقی با دانلود معمولی بازی ندارد. ابتدا باید به کتابخانه بازی های خود در پلی اسیتشن 5 بروید. در این قسمت بنر بازی اسپایدرمن 2 را انتخاب کنید و سپس گزینه Download را انتخاب کنید. پروسه دانلود بازی شروع می شود و پس از پایان آن، بازی آماده اجرا است.

تنها تفاوت این اقدام با دانلود بعد از عرضه این است که در حال حاضر نمیتوانید بازی را باز کنید. همچنین ممکن است در روز عرضه مجبور باشید مقداری فایل جدید نیز دانلود کنید.

سایز دانلود اسپایدرمن 2 چقدر است؟

 

سایز دانلود و پری لود اسپایدرمن 2 در زمان پری لود 86.32 گیگابایت است. این حجم ممکن است تغییرات کوچکی در زمان عرضه بازی داشته باشد. همچنین با توجه به آپدیت ها و محتوایی که در آینده برای بازی عرضه خواهد شد، بهتر است فضای معادل 100 گیگابایت برای این بازی در نظر بگیرید.

آیا اسپایدرمن 2 برای پلی استیشن 4 هم عرضه خواهد شد؟

 

متاسفانه اسپایدرمن 2 برای پلی استیشن 4 عرضه نخواهد شد. این بازی فقط برای کنسول نسل حاضر در نظر گرفته شده است. اگر اینسومنیاک گیمز برنامه ای برای عرضه بازی برای دیگر پلتفرم ها داشته باشد، باید صبر کنیم تا خبر آن منتشر شود.

بازی اسپایدرمن 2 به صورت انحصاری برای پلی استیشن 5 در تاریخ 20 اکتبر 2023 عرضه خواهد شد.

خرید بازی Spider-Man 2 برای پلی استیشن 5 با قیمت بسیار مناسب و ارزان، از هم اکنون در فروشگاه ویپاک پلاس امکان پذیر است.

دیدگاهتان را بنویسید