شرایط و قوانین فروشگاه ″ویپاک پلاس ″ شامل – و نه محدود به – موارد زیر می‌ باشند. با توجه به این ‌که وب‌سایت فارس گیمر در حال توسعه است، این قوانین ممکن است با گذشت زمان تغییر کنند و فروشگاه حق اعمال تغییرات را برای خود محفوظ میدارد. تداوم استفاده شما از این سایت به معنای موافقت‌تان با آخرین نسخه شرایط و قوانین وب‌سایت ویپاک پلاس است.

مشتری مسئول ارائه اطلاعات صحیح (نام، نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل و پسورد اکانت) می باشد و هرگونه خسارات ناشی از ارائه اطلاعات نامعتبر یا اشتباه به عهده ی خود مشتری خواهد بود.

این فروشگاه متعهد به رعایت “قوانین مصوب تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران” و قوانین “حفظ حریم خصوصی” می باشد. لذا این قوانین نیز شامل حال مشتریان خواهد بود.

سوء استفاده زبانی یا کتبی از هر نوع (از جمله اما نه محدود به) تهدید، سوء استفاده و یا اظهارات افترا آمیز مشتری به کارمندان یا فروشگاه ویپاک، عضو و یا پشتیبانی فورتنایت فا منجر به توقف فوری ارائه خدمات به مشتری خواهد شد.

هیچکدام از کالاها و خدمات ارائه شده قابل عودت و تعویض نیستند. در انتخاب نوع محصول نهایت دقت را مبذول فرمایید.

بازگشت وجه تنها زمانی امکان پذیر است که اشتباه نه از سوی مشتری، بلکه از سوی گروه فورتنایت فا باشد و مشکلی در مراحل خرید و پرداخت به وجود آمده باشد.

در صورتی که اپراتور و تیم انجام سفارشات قادر به انجام سفارش کاربر نباشد یا مشتری درخواست بازگشت وجه خود را کرده باشد، تنها در صورت احراز هویت مشتری، مبلغ بازگردانده می شود. جهت احراز هویت باید عکس از کارتی که با آن خرید کرده اید را برای پشتیبانی آنلاین ما ارسال کنید. (میتوانید روی CVV2 و تاریخ انقضای کارت را بپوشانید اما شماره کارت و نام و نام خانوادگی صاحب کارت باید قابل رویت باشد.)

سفارش های عادی مشتریان – در صورتی که مشکلی نداشته باشند – بین 1 الی 5 ساعت کاری و سفارشات VIP در کمتر از 1 ساعت کاری انجام می‌ شوند. ویپاک متعهد می شود که در ساعت مقرر سفارش مشتری را تحویل نماید شما عزیزان میتوانید جهت پیگیری سفارش خود با پشتیبانان ما در ارتباط باشید.

مشتریان عزیز در وارد کردن رمز و ایمیل دقت کنید. در صورتی که رمز یا ایمیل وارد شده توسط مشتری اشتباه باشد، زمان انجام سفارش از زمان تعیین شده بیشتر خواهد بود و مشتری حق اعتراض نخواهد داشت.

در صورت فعال بودن تایید دومرحله ای اکانت، فروشگاه قادر به انجام سفارش در زمان تعیین شده نخواهد بود و مشتری حق اعتراض نخواهد داشت.

کسانی که با PS4 بازی می کنند و قصد خرید محصولات فورتنایت را دارند دقت کنند:
تمام خرید های فورتنایت ما برای تمام مشتریان، با PC انجام می شود. به علت محدودیت هایی که سازنده ی بازی فورتنایت (اپیک گیمز / EpicGames) بر روی این بازی قرار داده است، ویباکس هایی که با PC خریداری می شوند بر روی PS4 نمایش داده نمی شود و فقط روی پلتفرم PC و نسخه ی Mobile فورتنایت (اندروید و آی او اس) قابل نمایش و استفاده است.

 فروشگاه  فقط وظیفه ی انجام و یا پرداخت سفارش روی اکانت ارائه شده توسط مشتری را دارد. در صورت انجام شدن سفارش و اتفاق افتادن مشکلات زیر، وجه غیرقابل بازگشت نیست و فروشگاه فقط وظیفه ی راهنمایی کردن کاربر را خواهد داشت و مسئولیتی در قبال مشتری و اکانت نخواهد داشت:

تایید دومرحله ای اکانت ps4 حتما باید فعال شده باشد در صورت غیرفعال بودن، هنگام ورود به اکانت شما امکان قفل شدن (Lock) وجود دارد که مسئولیت آن به عهده مشتری می باشد.
ارائه ی اکانت اپیک گیمز / EpicGames توسط مشتری و لینک (متصل) نبودن اکانت اپیک گیمز / EpicGames ارائه شده ی مشتری با اکانت اصلی مشتری. (مانند اکانت PS4 و Xbox)قفل (Lock) شدن اکانت در صورت وارد کردن اشتباه و مکرر رمز اکانت.غیرفعال (inactive) شدن اکانت مشتری بنا به تصمیمات و سیاست های شرکت سازنده ی بازی (اپیک گیمز / EpicGames).لینک (متصل) نشدن اکانت اپیک گیمز / EpicGames ارائه شده در هنگام خرید با اکانت اصلی مشتری. (مانند اکانت PS4 و Xbox)

تمامی گیفت کارت های ارسال شده قبل از ارسال چک شده به این منظور که تمام گیفت کارت ها تا قبل از ارسال به مشتری استفاده نشده و قابل فعالسازی باشند .

ارسال گیفت کارت ها نیز به صورت سیستمی بوده و هیچکس به غیر از خود مشتری از کد گیفت کارت اطلاعی ندارد ، بنابراین مسئولیت کد گیفت کارت ها تا بعد از ارسال برعهده خود مشتری میباشد پس در حفظ کد گیفت کارت خریداری شده کوشا باشید و هیچ‌یک از اطلاعات سفارش خود را به شخص دیگری ندهید .
بنابر اعتماد مشتریان خود طی چندین سال سابقه در عرضه و فروش محصولات دیجیتال موفق به دریافت نماد اعتماد شده و این موضوع خود اثبات سلامت و قانونی بودن تمامی محصولات این مجموعه میباشد .

باتشکر از درک ، شکیبایی و حمایت شما مشتریان عزیز