اخبار, نوشته ها

تاریخ عرضه Ghost of Tsushima برای PC به طور رسمی تایید شد

تاریخ عرضه Ghost of Tsushima کامپیوتر

بازی بی نظیر و پرفروش Ghost of Tsuhima که مدتها بازیکنان ایکس باکس و کامپیوتر را در حسرت خود نگه داشته بود، حال به طور رسمی برای PC تایید و صفحه استیم آن راه اندازی شده است. تاریخ عرضه Ghost of Tsushima نسخه Director’s Cut در تاریخ 16 می 2024، مصادف با 27 اردیبهشت 1403 از طریق استیم عرضه خواهد شد. از همین امروز میتوانید برای پیش خرید بازی اقدام کنید. 

بازی روح سوشیما، ابتدا در ماه جولای سال 2020 عرضه شد. این بازی که گویای داستان دوران فئودال ژاپن است و توسط یک استودیوی غربی ساخته شد. گوست اف سوشیما نه تنها توانست گیمر ها و منتقدان را خیره خود کند، بلکه حتی با فروش فوق العاده خود توانست به ترمیم و بازسازی میراث تاریخی جزیره سوشیما (جزیره ای واقعی در کشور ژاپن) کمک کند. 

تاریخ عرضه Ghost of Tsushima برای PC به طور رسمی تایید شد

تاریخ عرضه Ghost of Tsushima برای کامپیوتر نهایی است

بازی Ghost of Tsushima گویای داستان دراماتیک و عمیق یک سامورایی واقعی، در مسیر یافتن حقایق زندگی و حرفه خود است. جزیره سوشیما که توسط مغول ها مورد حمله قرار گرفته، در شرف سقوط کامل است. جین ساکای، یکی از سامورایی های باقی مانده در جزیره، در مسیری قرار گرفته که خود را در دو راهی پایبندی به آموخته های یک سامورایی و متوسل شدن به هر ابزاری برای غلبه بر متجاوزان سرزمینش می بیند. 

این بازی با گیم پلی بسیار روان و سرگرم کننده که یادآور بازیهای سولز لایک هست، توانست به صدر جدول بهترین بازی ها راه پیدا کند. در سال 2020 ، Ghost of Tsushima با اختلاف کمی از Last of Us II شکست خورد که به عنوان برترین بازی سال اعلام شد. اما از نظر بسیاری از گیمر ها و در رای گیری های مختلف، این عنوان بهترین بازی سال تلقی شد.

تاریخ عرضه Ghost of Tsushima PC

مدتهای طولانی، شایعات زیادی درباره عرضه این بازی برای کامپیوتر در فضای اینترنت پخش شده بود. حال زمان آن رسیده که به این شایعات پایان دهیم. تاریخ عرضه Ghost of Tsushima شب گذشته به طور رسمی معرفی شد و در تاریخ 16 می در دسترسی خواهد بود. نسخه معرفی شده برای کامپیوتر Director’s Cut است که شامل تمامی محتوای عرضه شده برای پلی استیشن 5 می شود.

دیدگاهتان را بنویسید