منو

آموزش ساخت اکانت ایکس باکس

در اولین مرحله برای ساخت اکانت XBOX وارد سایت Xbox شوید و در بالا سمت راست، روی گزینه Sign in کلیک کنید.

با روبه رو شدن با این صفحه اگر از قبلا اکانت ایکس باکس ساخته اید میتوانید با ورود ایمیل و پسورد خود وارد اکانتتان بشوید و در صورتیکه اکانت ندارید بر روی گزینه  Create one! بزنید.

بعد از زدن بر روی گزینه Create one وارد صفحه بالا خواهید شد . در این کادر میتوانید ایمیل خود را وارد کنید یا از طریق گزینه Use a phone number instead با شماره موبایل خود اکانت را بسازید و در صورتیکه ایمیل ندارید و میخواهید یک ایمیل جدید بسازید و با آن ثبت نام کنید روی گزینه Get a new email address بزنید.در هر سه روش مراحل شبیه به هم هستند و تفاوتی ندارد که از کدام راه اقدام می کنید.

بعد از وارد کردن ایمیل و زدن گزینه next وارد صفحه بالا میشوید و در این صفحه باید اسم و فامیل خود را به انگلیسی وارد نمایید و بر روی گزینه next بزنید.

با زدن گزینه next وارد صفحه جدیدی خواهید شد در این صفحه باید ریجن اکانت و تاریخ تولد خود را وارد نمایید. ریجن اکانت اهمیتی ندارد و بر روی هر کشوری که دوست دارید میتوانید آن را قرار دهید اما حتما تاریخ تولد خود را بالای 18 سال وارد نمایید و گزینه next را بزنید.

بعد از انتخاب ریجن و تاریخ تولد باید وارد ایمیلی که وارد کردید بشوید و کد تایید را وارد نمایید و به همین راحتی اکانت شما ساخته شد.

برای روش ثبت نام با موبایل شما ابتدا باید شماره موبایل خود را بدون صفر وارد نمایید و سپس مابقی مراحل مشابه روش ثبت نام با ایمیل هست.

بدون دیدگاه

اولین دیدگاه را ثبت کنید

متن دیدگاه*

دیدگاهتان را بنویسید

logo